Menu
 

VVD par darbību bez vides atļaujas apturējis Olaines uzņēmuma darbību

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - twitter.com/lakura_chem Foto - twitter.com/lakura_chem

Valsts vides dienests (VVD) februārī apturējis trīs uzņēmumu iekārtu darbību. Visi trīs uzņēmumi savu darbību veica bez nepieciešamās piesārņojošas darbības atļaujas.

VVD pārbaudēs konstatēts, ka turpmāka šo uzņēmumu iekārtu darbība var radīt kaitējumu videi un cilvēku veselībai, jo minētā piesārņojošā darbība nav izvērtēta atbilstoši vides aizsardzības normatīvo aktu prasībām – nav iegūta informācija par tās ietekmi, un nav izvirzīti nosacījumi ietekmes mazināšanai.

Olainē, Rūpnīcu ielā 3, apturēta SIA “Lakura ” darbība – kopšanas, mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu ražošana. Savukārt Rīgā, Krustabaznīcas ielā 9C, apturēta SIA “ArAuto 24” darbība – transportlīdzekļu remonts un SIA ”Metāls Stilā” darbība – transportlīdzekļu krāsošana.

VVD norāda, ka par konstatētajiem pārkāpumiem visos trīs gadījumos uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība. Par konstatētajiem pārkāpumiem SIA “ArAuto 24” un SIA ”Metāls Stilā” var tikt piemērots naudas sods – fiziskajām vai juridiskajām personām no septiņdesmit līdz trīssimt piecdesmit eiro, bet SIA “Lakura” – fiziskajām personām no divsimt desmit līdz četrsimt trīsdesmit eiro, bet juridiskajām personām — no piecsimt līdz divtūkstoš deviņsimt eiro.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.