Menu
 

"Getliņi EKO" kļūst par Lielās talkas atbalstītāju

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto – Oskars Ludvigs Foto – Oskars Ludvigs

Tuvojoties Lielās talkas dienai, SIA “Getiņi EKO” pieņēmusi lēmumu atbalstīt talku un nodrošināt 22 pašvaldībām iespēju nodot Lielās talkas atkritumus par samazinātu cenu. Šāds atbalsts ir būtisks gan pašvaldībām, gan to iedzīvotājiem, jo tas ir ne vien finansiāls, bet arī nodrošinājums tam, ka Lielās talkas atkritumi tiks savākti pilnībā un ātri, norāda talkas rīkotāji.

Talkotājiem jāatceras, ka pašvaldībām jau ir nogādāti Lielās talkas maisi, tāpēc tie, kuri ir pieteikuši savas talkas, var maisus saņemt individuāli sazinoties ar talkas koordinatoriem katrā novadā. Tāpat viņi arī informēs par konkrētajām vietām, kur ir jāatstāj atkritumi, lai apsaimniekotājs tos varētu savākt.

“Ir patiess prieks, ka SIA “Getliņi EKO” ir piekrituši šogad atbalstīt Lielo Talku. Tas ir lielisks piemērs kā saliedēties kopīga mērķa vārdā, kas vienlaicīgi ir būtisks atbalsts pašvaldībām,” atzīmējusi Lielās talkas vadītāja Vita Jaunzeme .

“Katru gadu Lielā Talka mudina cilvēkus aktīvi iesaistīties, un, neskatoties uz to, ka šogad visā pasaulē noteikti piesardzības pasākumi, mēs spēsim pielikt roku savas zemes sakopšanā arī šogad. Pateicamies mūsu akcionāriem – Rīgas domei un Stopiņu novada domei, kā arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai par sniegto atbalstu, lai Getliņu poligons Lielās Talkas ietvaros pašvaldībām varētu piedāvāt samazinātu cenu atkritumu nodošanai. Par šī gada Lielās Talkas iespējām un pieeju mēs jau esam informējuši  tās 22 pašvaldības, kuras nogādā atkritumus Getliņu poligonā,” uzsvēris SIA “Getliņi EKO” valdes priekšsēdētājs Imants Stirāns.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.