Menu
 

Dabas taku apmeklētājus izglītos par PET pudeļu ekoloģisku pārstādi

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Lai karstajās vasaras dienās atgādinātu par nepieciešamību lietot pietiekami daudz ūdens, kā arī izglītotu par ilgtspējīgām PET pudeļu pārstrādes iespējām, Tērvetes, Līgatnes un Cīrulīšu dabas taku apmeklētājiem sestdienās visu jūniju tiks piedāvāts bezmaksas ūdens.

Ikviens apmeklētājs, uzsākot maršrutu ir aicināts paviesoties ""Vichy" stacijā", kas izvietotas dabas taku sākuma posmā. Tur būs iespējams ne tikai saņemt ūdeni, bet arī uzzināt, kā PET pudeles pareizi izmest atkritumu tvertnē, lai šo procesu padarītu dabai draudzīgāku. Arī maršruta beigās dabas taku apmeklētāji aicināti vēlreiz iegriezties akcijas teltīs, kur būs iespējams nodot iztukšotās pudeles un vietā saņemt jaunu ūdens pudeli, pateicībā par to, ka tukšā pudele nav tikusi atstāta dabā, informēja AS “Aldaris”.

“Akcijas mērķis ir sniegt dabas taku apmeklētājiem pozitīvas emocijas, atgādināt par nepieciešamību lietot ūdeni, īpaši gada karstajā laikā, kā arī izglītot par pareizu PET pudeļu utilizāciju,” stāsta "Vichy" zīmola vadītāja Ieva Anita Rieksta.

"Tāpat vēlamies vērst uzmanību dabas takām kā lielisku brīvā laika pavadīšanas veidu visām ģimenēm, iesaistoties taku labiekārtošanā, piemēram, palīdzot Līgatnes dabas takā izveidot jaunas dzīvnieku figūras. Šo uztveram kā lielisku ilgtermiņa sadarbību, ko turpināsim noteikti arī nākamajos gados. Ir svarīgi gan atbalstīt dabas takas, gan arī izglītot to apmeklētājus."

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.