Menu
 

Atļauj peldēties Ādažu novada pludmalēs

  • Autors:  LETA
Foto - Ādažu novada pašvaldība Foto - Ādažu novada pašvaldība

Ādažu novada pludmalēs ir atļauts peldēties, pēc ūdens paraugu testēšanas vēsta pašvaldība.

Pēdējie analīžu paraugi, kas ņemti 15.jūlijā, apliecinot, ka enterokoku un "E.coli" baktēriju klātbūtne nepārsniedz pieļaujamās normas Lielā Baltezera peldvietā, Vējupes peldvietā Ādažu centrā, Krastupes ielā un Ūbeļu ielā, kā arī Alderu pludmalē Mazajā Baltezerā.

Pirms tam analīzes tika veiktas 18.jūnijā Kadagas ezera pludmalē, Dūņezera peldvietā "Pie Gungas" un Mazā Baltezera peldvietā pie Lielā un Mazā Baltezera kanāla. Arī šīs analīzes apliecināja, ka peldēties pludmalēs nav bīstami.

Tomēr Ādažu novada dome, ņemot vērā Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas publicēto informāciju par bērnu skaita palielināšanos ar infekcijas slimību pazīmēm daudzviet Latvijā, kā arī to, ka ilgstoši karstais laiks stāvošā ūdenī var veicināt dažādu baktēriju izplatīšanos, aicina būt piesardzīgiem ar peldēm maziem bērniem.

LETA jau ziņoja, ka iepriekš Ādažu pašvaldība aicināja iedzīvotājus izvērtēt nepieciešamību bērniem peldēties Vējupē. Pašvaldība bija saņēmusi ziņu par bērniem, kuriem pēc aktīvas peldēšanās upē novērotas vēdergraizes un slikta dūša.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.