Menu
 

Garkalnes pagastā izvedīs lielgabarīta atkritumus

  • Autors:  Apriņķis.lv
Ilustrācija - ropazi.lv Ilustrācija - ropazi.lv

PSIA “Garkalnes Komunālserviss” laikā no 19. aprīļa līdz 23. aprīlim organizē Lielabarīta atkritumu pieņemšanas mazo pavasara talku, nodrošinot Garkalnes pagasta iedzīvotājiem, kam ir noslēgts līgums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, bez maksas atvest un nodot:

- automašīnu riepas bez diskiem (tikai 4 gab. no vienas mājsaimniecības);
- nolietotu santehniku – vanna, pods, krāns utt.;
- mēbeles (nestiklotas, izjauktas) – gulta, galds, krēsls, skapis, matracis utt.;
- visa veida sadzīves tehniku – ledusskapis, veļas mašīna, gāzes plīts, televizors un datortehnika utt.;
- dažādus metāla izstrādājumus – stieples, žogus, caurules, loksnes utt.;
- logu stiklu (atsevišķi no rāmjiem).

Ropažu novada pašvaldīiba norāda, ka netiks pieņemts šīferis, bīstamie atkritumi (t.sk. akumulatori u.c.), būvgruži (t.sk. krāsu kannas un zāģmateriāli, dēļi, bruģis, jumta seguma loksnes utt.) un automašīnu detaļas (bamperi, sēdekļi, apšuvums, u.c.), kā arī iepakojums ar ķīmijas un ķimikāliju paliekām, jo ar to nodarboties drīkst tikai īpaši sertificēti uzņēmumi.

Atkritumi tiks pieņemti Vidzemes šoseja 1D, Garkalnē tikai ar iepriekšējiem pieteikumiem, zvanot uz 26616679 vai  67998645, vai arī sūtot pieteikumus elektroniski uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai sms veidā uz 26616679. Atkritumi tiks pieņemti tikai ar pieteikumiem noteiktā darba laikā: darba dienās no 9.00 līdz 16.00 un sestdienā no 11.00 līdz 16.00.

Pieteikumā ir obligāti jānorāda klienta nr., adrese, kontakttālrunis un lielgabarīta lietu uzskaitījums. Lai izvairītos no cilvēku drūzmēšanās, PSIA “Garkalnes Komunālserviss” lūdz pieteikumā norādīt ierašanās dienu un aptuveno laiku. Klients saņems apstiprinājumu, kas būs jāuzrāda atvedot atkritumus.

Apjoms ir ierobežots – no vienas mājsaimniecības var atvest līdz 4m3 nevajadzīgo lielgabarīta mantu.

Ja lieka ir kļuvusi kāda manta, kas ir labā stāvoklī (īpaši mantas bērniem, piemēram, ratiņi, velosipēdi vai rotaļlietas u.c.) vai strādājoša elektronika, kas kādam var noderēt, lūdzam apsvērt iespēju to piedāvāt Sociālajam dienestam, zvanot pa tālruni 67800931, vai nogādāt kādā no Garkalnes pagasta dienas centriem (Garkalnē – 67898141, Upesciemā – 67186630). Tās kādam var ļoti noderēt, norāda pašvaldībā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.