Menu
 

Jūlijā Babītes un Salas pagastu iedzīvotāji nodevuši 3,7 tonnas videi kaitīgo un 6,5 tonnas lielgabarīta atkritumu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Jūlijā Mārupes novada Babītes un Salas iedzīvotāji vides apsaimniekošanas uzņēmuma SIA "Eco Baltia vide" rīkotā elektronikas un citu videi kaitīgo atkritumu savākšanas akcijā otrreizējai pārstrādei nodeva vairāk nekā 2 tonnas nolietotās elektrotehnikas, teju 1,5 tonnas automašīnas riepu, kā arī vairāk nekā 6,5 tonnas dažāda veida lielgabarīta atkritumu.

Jūlijā iedzīvotāji nodeva gan mājsaimniecībās uzkrāto lielo elektrotehniku (ledusskapjus, plītis, veļas mašīnas, televizorus), gan arī mazo sadzīves tehniku, piemēram, tosterus, gludekļus u.c. Tāpat kā citus gadus, arī šogad iedzīvotāji izrādīja īpašu aktivitāti nodot nolietotās autoriepas un lielgabarīta atkritumus, piemēram, dīvānus, skapjus, plauktus un cita veida mēbeles, vēsta uzņēmumā.

"Eco Baltia vide" atgādina, ka elektroniku, tāpat kā autoriepas un citus bīstamos atkritumu veidus, kā arī mēbeles nekādā gadījumā nedrīkst izmest sadzīves atkritumos vai atstāt pie konteineriem. Bezatbildīgi izmesta tehnika un citi atkritumi var atstāt negatīvu ietekmi gan uz vidi, gan apdraudēt cilvēku veselību.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.