Menu
 

Aktīvākais manuālais depozīta punkts – SIA "Emite" veikals Zaķumuižā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Patlaban Latvijā darbojas vairāk nekā 480 manuālo depozīta iepakojumu pieņemšanas punktu, kuros iepakojumu no galalietotāja pieņem veikala darbinieks.

Izvērtējot pirmos septiņus depozīta sistēmas darbības mēnešus, SIA “Depozīta iepakojuma operators” (DIO) noteicis aktīvākos manuālos depozīta punktus, vienlaikus uzsverot tirgotāju sniegto pienesumu depozīta sistēmas darbībā un apkārtējās vides sakopšanā. Pēc rezultātu izvērtēšanas par aktīvāko manuālo depozīta punktu atzīts SIA “Emite” veikals Ropažu novada Zaķumuižā, Parka ielā 4. Savukārt starp veikalu tīkliem augstāko novērtējumu ieguvis SIA “Alta S”, kurā darbojas 11 manuālās pieņemšanas vietas Vidzemē un Latgalē.

“Manuālie depozīta pieņemšanas punkti ieņem būtisku lomu ne tikai depozīta sistēmā, bet arī vietējo iedzīvotāju ikdienā – daudzi iemīļoto piemājas veikaliņu pārdevēji ir labi pazīstami ar klientiem, tā ir satikšanās vieta ikdienas sarunām un tagad arī iepakojumu nodošanai,” uzsvēris DIO valdes priekšsēdētājs Miks Stūrītis.

“Novērtējam, ka pēc tik darbīgas un karstas vasaras sezonas, kurā bija vērojama gan liela vietējo iedzīvotāju aktivitāte, gan atpūtnieku pieplūdums, izdevies sasniegt labus rezultātus iepakojumu atgriešanā, un vēlamies pateikties SIA “Emite” Zaķumuižas veikala darbiniekiem par neatlaidīgo darbu, lai depozīta sistēmu padarītu ērtu un pieejamu ikvienam klientam. Tirgotāju, kuri rūpējas pa manuālo punktu darbību, ieguldījums depozīta sistēmā ir neatsverams, jo ar viņu palīdzību iespējas atgriezt depozīta iepakojumu tiek nodrošinātas arī lauku reģionos un Latvijā mazapdzīvotās vietās.”

DIO atgādina – lai nodotu tukšo depozīta iepakojumu un saņemtu atpakaļ iemaksāto depozīta maksu kādā no šiem punktiem, pircējam jāvēršas pie veikala pārdevēja, kurš pārbaudīs, vai nodotais iepakojums nav būtiski bojāts un uz iepakojuma etiķetes atrodas depozīta zīme un nolasāms svītrkods. Ja nodotais iepakojums atbildīs iepriekš minētajām prasībām, pārdevējs izdos skaidru naudu vai piemēros to kā atlaidi pirkumam. Ikviens tirgotājs, kuram likums nenosaka obligātu depozīta iepakojumu pieņemšanu, var pieteikties dalībai depozīta sistēmā brīvprātīgi, tādējādi nodrošinot ērtības un iespēju nodot tukšos depozīta iepakojumus arī saviem klientiem.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.