Menu
 

Putnu fabrikai "Ķekava" saules paneļu staciju par 1,579 miljoniem eiro izbūvēs "AJ Power"

  • Autors:  LETA
Foto - pixabay.com Foto - pixabay.com

AS "Putnu fabrika "Ķekava"" saules paneļu staciju par 1,579 miljoniem eiro izbūvēs enerģētikas kompānija SIA "AJ Power", liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

"Putnu fabrikas "Ķekava"" izsludinātajā iepirkuma konkursā pieteicās pieci pretendenti, bet sarunas notika ar diviem uzņēmumiem. Tostarp "AJ Power" piedāvātā līgumcena bija 1,579 miljoni eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Saules paneļu izbūve paredzēta "Putnu fabrikas "Ķekava"" teritorijā Ķekavā. Projektu plānots īstenot līdz 2024.gada 30.aprīlim.

Iepirkumam pievienotajā konkursa nolikumā norādīts, ka projektā paredzēts uzbūvēt saules paneļu staciju ar jaudu - divi megavati.

Projekts tiek līdzfinansēts ar Lauku atbalsta dienesta (LAD) programmas "Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē" līdzekļiem.

Jau ziņots, ka "Putnu fabrika "Ķekava"" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2020.gada 1.jūlija līdz 2021.gada 30.jūnijam, strādāja ar 72,994 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,1% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi palielinājās 2,7 reizes un bija 2,199 miljoni eiro.

Kompānija reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 18,928 miljoni eiro. Kompānijas "Putnu fabrika "Ķekava" akciju kontrolpakete pieder Lietuvas holdingam "Linas Agro Group", kurā ietilpst arī "Lielzeltiņi", "Broileks", "Cerova" un "PFK Trader".

Savukārt "AJ Power" apgrozījums 2021.gadā bija 36,247 miljoni eiro, kas ir par 17,7% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka vairākkārt un bija 14 831 eiro. 

Uzņēmums reģistrēts 2014.gadā, un tā pamatkapitāls ir 10 000 eiro. "AJ Power" vienīgais īpašnieks ir SIA "Energy Investment", kas pastarpināti un arī tiešā veidā pieder Jānim Lielcepurem (34%), Anetei Freibergai-Samtiņai (51%) un Druvim Mūrmanim (15%).

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.