"Auda" Baldonē sagādā zaudējumu "Super Nova" futbolistiem un apsteidz viņus turnīra tabulā

Foto - FK "Auda" Foto - FK "Auda"

Latvijas futbola pirmās līgas turnīrā sestdien Baldones stadionā savā starpā tikās ar Pierīgas novadiem saistītās komandas – Ķekavas futbola klubs “Auda” sagādāja zaudējumu turnīra tabulā augstāk esošajiem sporta kluba “Super Nova” futbolistiem.

Pirmo vārtu guvumu skatītājiem bija jāgaida gandrīz visu pirmo puslaiku – 39.minūtē viesus vadībā izvirzīja ukraiņu viesspēlētājs Deniss Gacko. Drīz pēc pārtraukuma Krists Kalniņš “Audai” panāca izlīdzinājumu, bet nākamo 20 minūšu laikā bumbu “Super Nova” vārtos ieraidīja japāņu leģionāri Šuntaro Koga un Kensuke Endzo – 3:1 “Audas” labā.

Ar 26 punktiem 14 spēlēs FK “Auda” pakāpusies uz tabulas trešo vietu. SK “Super Nova” ir punkts mazāk un dalīta ceturtā vieta ar futbola skolas “Alberts” komandu, kas aizvadījusi vienu maču mazāk.

Tālu priekšā visiem ir futbola klubs “Tukums 2000” (37 punkti), ar kuru nākamajā kārtā 10.augustā viesos sacentīsies “Super Nova” futbolisti. Otrais ir futbola klubs “Smiltene” (29 p.).