Pierīgas florbola klubiem vēl viena neveiksmīga nedēļas nogale

Otro nedēļu pēc kārtas no Latvijas florbola čempionātā spēlējošajiem Pierīgas klubiem pie uzvaras tiek tikai virslīgas vicečempioni “LH.LV” / “Oxdog Ulbroka” florbolisti un vēl arī pirmajā līgā spēlējošā “Saulkalnes” vienība. Neveiksmes piedzīvoja visas četras Ķekavas komandas, kā arī Babītes un Inčukalna florbolisti.

Arī Ulbrokas komandai uzvara virslīgas spēlē pret Talsu novada sporta skolas / “Krauzers” komandu nāca grūtā cīņā. Otrās trešdaļas sākumā mājinieki bija nonākuši zaudētājos 1:3, taču līdz otrajam pārtraukuma panāca izlīdzinājumu, trešajā periodā iemeta vēl divus vārtus un nosargāja otro uzvaru sezonas četrās spēlēs – 5:4. Par labāko spēlētāju “LH.LV” / “Oxdog Ulbroka” rindās atzina Kasparu Šķēlu – viņa kontā divi vārti un viena rezultatīva piespēle.

Citā virslīgas spēlē “Ķekavas” florbolisti savās mājās nespēja ne reizi pārspēt Liepājas “Kurši” / “Ekovalis” vārtsargu un kapitulēja 0:7, piedzīvojot trešo zaudējumu četros mačos.

Nosacīti “sausā” sestdien palika arī otra Ķekavas vīru komanda – “Ķekavas Bulldogs” klubam tika piešķirts tehniskais zaudējums 0:5 Latvijas pirmās līgas izbraukuma spēlē pret “Leģions”/Grobiņas sporta centra florbolistiem. Ķekaviešiem ir divas neveiksmes trijās spēlēs.

Savukārt divi panākumi sezonas pirmajos trijos mačos ir “Saulkalnes” komandai. Salaspils novada florbolisti svētdien Liepājā pret “Kurši/FSS” vienību pirmajā trešdaļā nonāca zaudētājos 2:4, taču beigās izcīnīja uzvaru 8:5 (Patrikam Briežem2 +1, Kristeram Januševskim 2+0).

Latvijas otrās līgas čempionātā rezultatīvās cīņās zaudējumus piedzīvoja Babītes sporta kluba komanda un Inčukalna klubs “Coyote”. Babītes florbolisti savās mājās Spuņciemā pirmajā trešdaļā nonāca zaudētājos 0:4 un 1:5, vēlāk samazināja starpību līdz minimumam, taču beigās piekāpās 6:8 (Augustam Tomasam 2+1, Tomam Dūrenam 2+0).

Savukārt “koijoti” trešajā periodā ielaida pēdējos divus vārtus spēlē un ar 7:9 viesos zaudēja florbola klubam “Tērvete” (Dāvim Mintikam 3+0, Jānim Levanovičam 2+1). Babītes klubam sezonas pirmajās divās spēlēs ir divi zaudējumi, bet inčukalniešiem – viens panākums.

Dāmu virslīgas čempionātā divus zaudējumus piedzīvojušas FK “Ķekava” florbolistes. Sestdien Tartu viņām par zaudējumu Ķekavā pārliecinoši revanšējās Igaunijas izlase – 2:7. Jau otrās trešdaļas sākumā mājinieces bija ieguvušas izšķirošo 5:1 pārsvaru.

Dienu vēlāk abas komandas tikās vēlreiz, cīņa aizritēja daudz sīvāk, tomēr pēdējās 10 minūtēs ķekavietes nerealizēja divus soda metienus, bet igaunietes iemeta divus vārtus – 5:7 (Laurai Skujevskai un Ievai Bušmanei pa 2+0).

Pierīgas florbolistu neveiksmes svētdien turpinājās ar “Ķekavas Bulldogs” meiteņu trešo zaudējumu sezonā, šoreiz čempionēm Kocēnu “Rubenei” 5:12. Visas šaubas par iznākumu tika izgaisinātas trešās trešdaļas sākumā, kad mājinieces astoņu minūšu laikā iemeta piecus golus. Ķekavietēm Līgai Vancānei 2+2 un Sintijai Miļunai 2+0.

(papildināta ar svētdienas spēļu rezultātiem)