Menu
 

Aparjodam labākais laiks un priekšpēdējā vieta, Latvijai piektā vieta stafetē

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Latvijas Kamaniņu sporta federācija Foto - Latvijas Kamaniņu sporta federācija

Ar Latvijas komandas izcīnīto piekto vietu Insbrukas/Īglsas trasē Austrijā svētdien noslēdzies Pasaules kausa izcīņas pirmais posms kamaniņu sportā. Sacensībās vīriem Latvijas sportistiem labāko desmitniekā neizdevās iekļūt.

Sezonas pirmajās komandu stafetes sacensībās Latviju pārstāvēja siguldiete Ulla Zirne, saulkrastietis Kristers Aparjods un Andris un Juris Šici. Viņi finišēja pēc divām minūtēm un 10,188 sekundēm. Negaidītajiem uzvarētājiem Itālijas kamaniņu braucējiem latvieši zaudēja 0,550 sekundes. Ātrāki par Latvijas komandu bija arī austrieši, vācieši un kanādieši, bet aiz mūsējiem palika spēcīgās ASV un Krievijas vienības. Kopumā startēja 13 valstu komandas.

Iepriekš notikušajās individuālajās sacensībās vīriem, kurās uzvarēja mājinieks austrietis Jonass Millers, labākais no latviešiem bija siguldietis Inārs Kivlenieks. Pirmajā braucienā viņš bija desmitais, otrajā sasniedza 13.rezultātu un summā ierindojās 11.vietā 0,469 sekundes aiz uzvarētāja.

Otrajā desmitniekā finišēja arī Artūrs Dārznieks (17.un 12.vieta braucienos; +0,544 s) un Riks Kristens Rozītis (14.un 22.; +0,647 s). Savukārt Kristers Aparjods otrajā braucienā sasniedza dienas absolūti labāko rezultātu, taču gandrīz piedzīvotais kritiens pirmajā braucienā liedza viņam pakāpties augstāk par priekšpēdējo 31.vietu (+2,745 s). Līdzīgi klājās arī Aleksandram Gorbacevičam no Krievijas, kurš pēc pirmā brauciena bija otrais, bet beigās palika pēdējais.

Jāatgādina, ka Pasaules kausa pirmā posma pirmajā dienā piekto vietu divnieku ekipāžu konkurencē izcīnīja Andris un Juris Šici. Nākamie divi posmi paredzēti Ziemeļamerikā – Leikplesidas un Vistleras trasēs.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.