"Audas" futbolisti pirmās līgas čempionātu sāk ar uzvaru Baldonē

Foto - ekrānšāviņš no sportacentrs.com Foto - ekrānšāviņš no sportacentrs.com

Sestdien ar pirmajām četrām spēlēm startējis Latvijas futbola pirmās līgas turnīrs. Sekmīgi tas sācies futbola klubam “Auda” – Ķekavā bāzētā komanda Baldones stadionā ar 2:0 pārspēja Jura Docenko futbola skolas “Alberts” vienību.

Abus vārtus laukuma saimnieki guva pirmajā puslaikā. Jau 7.minūtē Marks Petunovs realizēja 11 metru soda sitienu, bet pirmās pusstundas beigās “Audas” pārsvaru dubultoja Artūrs Gorodņickis – 2:0.

Latvijas pirmās līgas čempionātā šogad startē deviņas komandas. Turnīrs aizritēs pēc divu apļu principa, katrai komandai tiekoties ar katru pa divām reizēm. Katrā spēļu kārtā būs pa četrām spēlēm, viena no deviņām komandām paliek treniņrežīmā. Sacensību pēdējā kārta paredzēta 8. novembrī. Pirmās vietas ieguvēji iegūs tiesības piedalīties nākamās sezonas virslīgā, bet otrās vietas īpašnieki piedalīsies pārspēlēs par vietu pašmāju klubu futbola augstākajā līmenī.

Pierīgas stadionus par svām mājvietām izraudzījušies vēl divi klubi, turklāt abi pirmās mājas spēles aizvadīs jau nākamajā kārtā. 11.jūlijā Garkalnes novada Upesciema stadionā “Alberts” uzņems futbola klubu “Smiltene”, bet 12.jūlijā Olainē sporta kluba “Super Nova” futbolisti tiksies ar Rēzeknes komandu.