Menu
 

Carnikavā atklāts jaunais futbola laukums

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Latvijas Futbola federācija Foto - Latvijas Futbola federācija

Carnikavā, sporta kompleksā Rožu ielā 28, simboliski atklāts jaunais futbola laukums, kas ekspluatācijā tika nodots jau septembrī, vēsta Latvijas Futbola federācija. Sporta laukumu kompleksa būvniecība Carnikavā sākās janvārī. 64x43 metru futbola laukuma ar mākslīgo segumu ieklāšanu realizēja Latvijas Futbola federācija (LFF) sadarbībā ar Carnikavas novada pašvaldību.

Laukuma atklāšanā piedalījās Carnikavas novada domes priekšsēdētāja Daiga Mieriņa, LFF prezidents Vadims Ļašenko Carnikavas novada pašvaldības Sporta stratēģijas nodaļas vadītājs Edvīns Krūms, "Carnikavas Komunālserviss" Tehniskā nodrošinājuma nodaļas vadītājs Pjotrs Špakovs un LFF Infrastruktūra nodaļas vadītājs Haralds Gudermanis.

Tikšanās laikā Vadims Ļašenko iepazinās ar sporta laukumu kompleksa būvniecības gaitu, tur pieejamo sporta aktivitāšu klāstu un attīstības iespējām.

"Ir patīkami un iedvesmojoši apzināties, ka daudzās Latvijas pašvaldībās strādā sportiski domājoši cilvēki, kuri saviem iedzīvotājiem vēlas piedāvāt plašas sportošanas iespējas kvalitatīvos apstākļos. Futbols, pateicoties savam demokrātiskumam un pieejamībai, var būt viens no būtiskākajiem elementiem sabiedrības fizisko aktivitāšu un veselības attīstīšanā. Sadarbojoties ar Carnikavas novada pašvaldību šī projekta realizēšanā, pārliecinājāmies, ka mūsu domas un vērtības šajos jautājumos sakrīt. Lai laukums labi kalpo kā Carnikavas jaunajai futbola paaudzei, tā arī visiem pārējiem šīs spēles mīļotājiem!" novēlēja V.Ļašenko.

"Carnikavas novads lepojas ar jauno sporta kompleksu Rožu ielā, kas izveidots atbilstoši mūsdienu prasībām. Tagad arī diennakts turmšajā laikā nodarbības var notikt uz kvalitatīva un apgaismota laukuma, turklāt visa gada garumā. Īpaši svarīgi tas ir šajā ierobežojumu laikā, kad sporta nodarbības telpās ir aizliegtas. Pateicoties jaunajam sporta kompleksam, radītas papildus iespējas nodrošināt kvalitatīvas sporta nodarbības un aktīvās atpūtas iespējas novadā," izceļ Edvīns Krūms.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.