"FK Ķekava" florbolistes iekļūst pusfinālā, kur viņas gaida "buldodzes"

Foto - latvianopen.com Foto - latvianopen.com

Latvijas dāmu florbola virslīgas pusfinālā būs Ķekavas komandu duelis. “FK Ķekava” florbolistes ceturtdaļfināla sērijā divreiz apspēlēja Cēsu “Lekringu” un cīņā par vietu finālā sacentīsies ar “Ķekavas Bulldogs” klubu.

Sestdien ceturtdaļfināla pirmo maču Ķekavā laukuma saimnieces sāka neveiksmīgi un otrās trešdaļas sākumā nonāca zaudētājās 0:2. Nākamo sešu minūšu laikā ķekavietes divreiz realizēja skaitlisko vairākumu un līdz pārtraukumam pārņēma vadību. Cēsnieces vēl starpību samazināja līdz minimumam (4:3), taču pēdējās piecās minūtēs bumbiņa vēl divreiz ielidoja viņu vārtos – 6:3.

Mājiniecēm pa diviem vārtiem iemeta Paula Metāla un Ieva Bušmane, pa vieniem – Valērija Druzjaka un Gundega Immere.

Svētien atbildes spēlē Cēsīs izšķirošie notikumi risinājās otrā perioda beigās, kad divarpus minūšu laikā “FK Ķekava” guva divus vārtus un palielināja pārsvaru līdz 3:0, bet pēdējā trešdaļā iemeta vēl divus golus – 5:0.

Paula Metāla vēlreiz atzīmējās ar diviem precīziem raidījumiem, pa reizei precīzas bija Ieva Bušmane, Ilze Medne un Rebeka Kārkliniece, bet vārtsardze Kristīne Kirilova palika “sausā”, atvairot visus 13 metienus.

Pusfināla sērijas “Ķekavas Bulldogs/NND” – “FK Ķekava” pirmā spēle paredzēta 22.maijā, sērija ritēs līdz divām uzvarām. Kā zināms, “buldodzes” automātiski kvalificējās pusfinālam, pateicoties otrajai vietai virslīgas pamatturnīrā.