Ķekavas "Miesnieki" svin trešo uzvaru Latvijas čempionātā

Ķekavas "Miesnieki" svin trešo uzvaru Latvijas čempionātā Zigismunds Zālmanis, LRF

Trešo uzvaru trijās spēlēs Latvijas čempionātā izcīnījuši Ķekavas kluba “Miesnieki” regbisti, kuri sestdien pārspēja regbija kluba “Jūrmala” spēlētājus.

Latvijas čempionāta spēle iesākās rezultatīvi, jau 4. minūtē viens no “Miesnieku” līderiem Favurs Maduka piezemēja bumbu “Jūrmalas” aizsardzības zonā. Tomēr jūrmalnieki jau pēc neilga brīža izvirzījās vadībā, jo viņiem padevās veiksmīgs realizācijas sitiens 7:5, liecina Latvijas Regbija federācijas informācija.

Komandas vairākas reizes apmainījās kā ar precīziem piezemējumiem un realizācijas sitieniem, tā ar manāmiem tehniskajiem brāķiem. Pēc pirmā perioda atpūsties ar mierīgāku sirdi devās “Miesnieki”, kuriem bija izdevies iegūt pārsvaru 27:17.

Otrajā puslaikā spēle kļuva mazāk rezultatīva. Liela daļa uzbrukumu tika veiksmīgi apstādināti, tomēr katrai komandai izdevās veikt pa diviem piezemējumiem. “Miesnieki” iekrāto pārsvaru nosargāja, un, spēles beigu svilpei skanot, svinēja uzvaru 37:29.

RK “Miesnieki” šīs spēles rezultatīvākā spēlētāja Favura Madukas pēcspēles komentārs Latvijas Regbija federācijas preses dienestam: ”Spēle bija laba, sarežģīta, bet laba. Labprāt uzteiktu jūrmalnieku sniegumu, viņi spēlēja ļoti labi, un spēles gaitā šķita, ka viņi paliek arvien, arvien labāki. Tāpēc spēle kļuva arvien interesantāka un interesantāka līdz pat pēdējai spēles minūtei. Bija patiesi jautri spēlēt un tiešām izbaudīju šo spēli.”

Latvijas čempionātā Ķekavas “Miesniekiem” nu ir trīs uzvaras trīs spēlēs, “Garkalne/Livonia” – divas uzvaras divās spēlēs, “LMT/Eži” - viena uzvaras divās spēlēs, RK “Jūrmala” – viens panākums trijos mačos, bet “Fēnikss” regbisti zaudējuši visas četras cīņas.