Menu
 

Mārupe uzņems Latvijas BMX kausa izcīņas piekto posmu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

BMX riteņbraukšanas sacensību sezona šīs nedēļas nogalē turpināsies Mārupes trasē. Sestdien šeit norisināsies Latvijas BMX kausa piektais posms, bet dienu vēlāk notiks cīņa par godalgām 10.Mārupes kausa izcīņā.

Sestdien Latvijas un apkārtējo valstu sportisti pulcēsies Mārupes BMX trasē, kur norisināsies sezonas ceturtais posms. Kā informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijā, sacensības norisināsies divos blokos. Pirmā bloka sacensības sāksies pulksten 11.00. Šajā sadaļā sacentīsies jaunāko bērnu grupu, kā arī krūzeru sportisti. Savukārt no pulksten 15.00 cīņu par godalgām uzsāks jauniešu, amatieru un “Pro Open” grupu sportisti. Ātrākie tiks noteikti kopumā 22 vecuma un meistarības grupās.

Svētdien ikviens aicināts uz jubilejas 10. Mārupes kausa izcīņas sacensībām, kas arī sola aizraujošu sportisko intrigu. Sacensību sākums pirmajam blokam pulksten 11.00, bet otrajam pulksten 15.00.

Sacensības uzņems BMX klubs Mārupe”, kas ir viens no lielākajiem un aktīvākajiem šī sporta veida klubiem Baltijas valstīs. Kluba sportisti regulāri gūst ne viena valsts, bet arī starptautiskās mēroga uzvaras.

Latvijas BMX līdz šim jau notikuši četri posmi, kas aizvadīti Valmierā, Ventspilī, Rīgā un Jelgavā. Atlikuši vēl divi posmi.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.