Pierīgas florbola klubiem nedēļas nogalē uzvaru vairāk nekā zaudējumu

Foto - FS "Masters" Foto - FS "Masters"

Visai veiksmīgu nedēļas nogali Latvijas florbola čempionātā aizvadījuši Pierīgas vīru un dāmu florbola klubi.

Sešu zaudējumu sēriju izdevies pārtraukt Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas florbola klubam “SĀC”. Sestdienas spēlē pret RTU/”Rockets” florbolistiem Ādažos mājinieki trešās trešdaļas vidū triju minūšu laikā pamanījās pazaudēt četru vārtu pārsvaru, tomēr divas minūtes līdz pamatlaika beigām Raitis Ozols iemeta uzvaras vārtus, kuri viņam bija trešie spēlē – 8:7.

Svētdien “SĀC” viesojās pie virslīgas pastarīšiem “Bauskas” florbolistiem, pirmajās divās trešdaļās panāca 6:0 un, lai arī turpinājumā ielaida četrus, nosargāja uzvaru 7:4 (Kristeram Januševskim 2+1, Raitim Ozolam 1+2).

Panākums arī “Oxdog Ulbroka LU” florbolistiem, kuri mačā pret pašreizējiem čempioniem Kocēnu “Rubeni” otrajā periodā iemeta četrus golus un vinnēja 6:2, uzvaru sēriju pagarinot jau līdz astoņiem mačiem (Ralfam Klempneram un Matīsam Kristianam Morozovam pa 2+0).

“Ķekavas” komanda svētdien vakarā viesojās Liepājā pie tabulas beigās esošā kluba “Kurši” spēlētājiem. Otrās trešdaļas nogalē ķekavieši bija vadībā 4:2, taču tad spēle sagriezās kājām gaisā, un beigās viesi piedzīvoja sagrāvi 4:13.

Virslīgas turnīra tabulā “Oxdog Ulbroka LU” ir trešajā vietā (25 punkti 12 spēlēs) aiz Talsu NSS/”Krauzers” (29 p. 12 sp.) un Cēsu “Lekringa” (26 p. 10 sp.). “Ķekava” ir ceturtajā pozīcijā (23 p. 11 sp.), bet FBK “SĀC” – septītajā (18 p. 13 sp.). 22.decembrī “Ķekavas” florbolisti savās mājās uzņems “Oxdog Ulbroka LU” komandu.

Latvijas pirmās līgas čempionātā pie divām uzvarām divu dienu laikā tika “Ķekavas Bulldogs” florbolisti. Mājas spēlē pret RTU/”Rockets 1” komandu viņi pirmajā trešdaļā nonāca zaudētājos 0:3, taču beigās sagrāva pretiniekus 12:4 (Markusam Januševskim 3+0, Endijam Vildem 2+2). Savukārt izbraukumā pret “Kuldīga”/KNSS vienību jau paši nenosargāja triju vārtu pārsvaru un nonāca zaudētājos, tomēr, pagarinājumā gūstot vārtus skaitliskā mazākumā, svinēja uzvaru 6:5 (Reinim Melgailim 2+1, Endijam Umbertam Barrusam 2+0).

“Saulkalnes” florbolisti Salaspilī uzņēma “Lielvārdes” komandu un, pagalam neveiksmīgi aizvadījuši otro trešdaļu (0:5), zaudēja 5:9 (Kristam Bitenbinderam 3+0).

Rietumu grupas turnīra tabulā “Ķekavas Bulldogs” pakāpušies uz otro vietu (19 punkti 10 spēlēs), bet Austrumos “Saulkalne” ir trešajā pozīcijā (16 p.11 sp.) un FBK “SĀC” astotajā (5 p. 7 sp.).

Abu Ķekavas dāmu komandu otrajā savstarpējā spēlē “Ķekavas Bulldogs/NND” izdevās revanšēties “FK Ķekava” florbolistēm par pirmajā piedzīvoto zaudējumu. Pamatlaikā vadībā bija gan viena, gan otra komanda, pagarinājumā uzvarētājas netika noskaidrotas, bet pēcspēles metienu sērijā ar 2:0 pārākas bija “buldodzes” – 3:2 (Annai Mūrniecei 1+1). “FK Ķekava” florbolistēm turklāt šis bija pirmais zaudējums sezonā.

Pirms svētdienas tikšanās ķekavietes aizvadīja vēl pa vienai spēlei. FK “Ķekava” ar 5:1 Cēsīs apspēlēja “Lekringu” (Ievai Bušmanei 2+0), bet “Ķekavas Bulldogs/NND” savā laukumā pagarinājumā piekāpās “Rubene-1” komandai 5:6 (Annai Mūrniecei 2+0).

Dāmu virslīgas turnīra tabulā “FK Ķekava” saglabā pirmo  vietu (20 p. 8 sp.), bet viņu novadnieces ir sestās (8 p. 7 sp.).