Olaines futbola komandām uzvara un zaudējums sezonas pirmajās mājas spēlēs

Foto – facebook.com/SieviesuFutbols Foto – facebook.com/SieviesuFutbols

Ar pārliecinošu uzvaru jauno sezonu Sieviešu futbola līgā iesākušas futbola kluba “Olaine” spēlētājas. Savukārt Apvienotās futbola akadēmijas “Olaine” vīru komanda piedzīvoja zaudējumu Latvijas pirmās jeb Nākotnes līgas turnīra pirmajā spēlē savā laukumā.

FK “Olaine” futbolistes sestdien savās mājās uzņēma Rīgas Futbola skolas komandu. Mājinieču pārsvaru uzskatāmi apliecina gan pa vārtiem izdarīto sitienu skaits (27:3!), gan mača iznākums – 5:0. Spēles pirmajā pusstundā bumbu rīdzinieču vārtos ieraidīja Anžela Ļebedeva, Nikola Preijere un Marila Kordeiru de Lima, bet pēc pārtraukuma Preijere un de Lima atzīmējās vēl pa reizei.

Ne tik spoži klājās AFA “Olaine” futbolistiem. Svētdienas spēlē pret futbola klubu “Smiltene” mājiniekus 12.minūtē vadībā izvirzīja Dāvis Mārcis Valmiers, taču otrā puslaika pašā sākumā viesi izlīdzināja rezultātu, bet puslaika vidū guva uzvaras vārtus – 1:2. Olainiešiem šis bija otrais zaudējums sezonā.