Ķekavas "Miesnieki" nosargā pārsvaru pār "Fēniksu" Lielrīgas atklātā regbija čempionāta spēlē

Foto - Juris Bērziņš-Soms, LRF Foto - Juris Bērziņš-Soms, LRF

Lielrīgas atklātā regbija čempionāta mačā “Miesnieki/Ķekava” komanda, spēlējot bez Latvijas valstsvienībā iesaistītajiem spēlētājiem, spraigā cīņā pārspēja regbija klubu “Fēnikss”.

Kā vēsta Latvijas Regbija federācija, pirmajā puslaikā “Miesnieki” ar diviem piezemējumiem, realizācijas sitienu un soda sitienu panāca 15:0 savā labā. Otrā puslaika pašā sākumā pretinieki septiņus punktus atspēlēja, taču vēlāk ķekavieši atbildēja ar precīzu soda sitienu – 18:7. Astoņus punktus ar precīziem sitieniem uzvarētājiem nopelnīja Lauris Dūzelis.

Īsi pirms spēles beigām laukumā izcēlies incidents starp “miesnieku” Aigaru Šilo un Ediju Vinteru no RK “Fēnikss” – Aigars Šilo izdarīja atklātu sitienu ar dūri un tika noraidīts no laukuma, nopelnot sarkano kartiņu. Savukārt Juris Šimanskis minūti pirms spēles beigām vēl izpelnījās dzelteno kartiņu.