Pierīgas florbola klubi uzvar Ķekavā un Valmierā, zaudē Salaspilī

Pierīgas florbola klubi uzvar Ķekavā un Valmierā, zaudē Salaspilī Latvijas Florbola savienība

Latvijas florbola čempionātā kārtējās spēles aizvadījuši vairāki Pierīgas klubi. Virslīgas turnīrā uzvaru savās mājās izcīnīja “Ķekavas” florbolisti. Pirmajā līgā pie panākuma tika florbola klubs “SĀC”, bet “Saulkalne” nespēja pārtraukt zaudējumu sēriju.

“Ķekavai” mājas spēle pret “Ogres vilkiem” iesākās pagalam neveiksmīgi – divi zaudēti vārti pirmajās piecarpus minūtēs. Taču vēl līdz pārtraukumam laukuma saimnieki panāca izlīdzinājumu, bet otrajā trešdaļā, gūstot septiņus vārtus, panāca izšķirošo pārsvaru 9:4 un beigās svinēja uzvaru 12:6, sagādājot “vilkiem” piekto zaudējumu pēc kārtas. Piecus rezultativitātes punktus uzvarētājiem nopelnīja Edžus Bunka (3+2), pa trim (1+2) – Toms Gredzens un Aivis Hammers, divus vārtus iemeta Renāts Degins.

Virslīgas turnīra tabulā “Ķekava” ar septiņiem punktiem aizvadītajās četrās spēlēs ieņem piekto pozīciju – vienu aiz “Betsafe Oxdog Ulbroka” vienības (9 p.), ko svētdien vakarā uzņems savā laukumā.

Florbola klubs “SĀC” (Saulkrasti/Ādaži/Carnikava) Latvijas pirmās līgas čempionāta kārtējo spēli aizvadīja izbraukumā pret FBK “Valmiera”/BSS komandu. Pēc divām trešdaļām rezultāts bija neizšķirts 2:2, tomēr pēdējās 20 minūtēs viesiem izdevās iemest četrus golus pēc kārtas (divus pēdējos – tukšos vārtos) un svinēt uzvaru 6:2. Divreiz precīzs “SĀC” rindās bija Toms Eglīte. Pirmās līgas Austrumu grupā viņa klubs ar deviņiem punktiem četrās spēlēs ieņem otro vietu.

Rietumu grupas tabulas lejasgala komandu savstarpējā spēlē pret “Mēmele/Code” komandu Salaspils sporta namā mājinieki “Saulkalnes” florbolisti piedzīvoja jau ceturto zaudējumu pēc kārtas. Pirmos vārtus laukuma saimnieki guva tikai 35.minūtē, kad bumbiņa jau septiņas reizes bija ielidojusi viņu vārtos, un turpinājumā izlieto ūdeni sasmelt vairs neizdevās – 6:10. “Saulkalne”, kuras labā divus vārtus guva Gints Vīnbergs, ar vienu punktu tabulā ieņem priekšpēdējo devīto vietu.