Pierīgas futbolistiem uzvara Salaspilī, neizšķirts Carnikavā, zaudējums Upesciemā

Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Dažādām sekmēm spēles Latvijas futbola trešās līgas Centra grupas turnīrā jeb vienkāršāk Rīgas čempionātā aizvadījušas vairākas Pierīgas futbola komandas. Līdz turnīra beigām vairumam klubu atlicis aizvadīt 4-6 spēles.

Salaspilī vietējā sporta kluba “Kengaroos” futbolisti uzņēma vienus no čempionāta līderiem FK “Olaine” / FK “Union” un izcīnīja diezgan negaidītu uzvaru 2:0. Pirmajā puslaikā vārtus mājiniekiem guva Vitālijs Čulkovs un Aleksandrs Kosušenko.

“ASK Kadaga” komanda Ādažu stadiona rekonstrukcijas laikā mājas spēli pret turnīra pastarīšiem Rīgas Tehniskās universitātes studentiem aizvadīja Carnikavā, cīņas gaitā divreiz izvirzījās vadībā, taču pārsvaru nespēja nosargāt – neizšķirts 2:2. Ar precīziem sitieniem laukuma saimniekiem izcēlās Guntis Gabrāns un Mārtiņš Valdmanis.

Rezultatīvu spēli savās mājās aizvadīja kluba “Upesciema Warriors” futbolisti, kuri mačā pret futbola kluba “Beitar” otro komandu, pateicoties Naura Baranovska un Jāņa Priedes goliem, atspēlēja divu vārtu deficītu, tomēr pēdējās 20 minūtēs ielaida vēl trīs vārtus un piedzīvoja zaudējumu 2:5.

Turnīra tabulā līderpozīcijas saglabā FK “PPK/Betsafe” (26 punkti 13 spēlēs). Par diviem punktiem mazāk ir “Olaine”/”Union” vienībai, ceturtajā vietā ir “Upesciema Warriors” (22 p. 14 sp.), sestajā – SK “Kengaroos” (15 p. 12 sp.) un astotajā vietā desmit komandu konkurencē – “ASK Kadaga” (12 p. 10 sp.). Turnīra uzvarētāji kvalificēsies Latvijas trešās līgas finālturnīram.