Ulbrokas florbolisti atspēlē piecu vārtu deficītu un pārspēj čempionus, ķekavietes sāk ar "sauso" uzvaru

Foto - FS "Masters" Foto - FS "Masters"

Otro panākumu Latvijas florbola virslīgas čempionātā izcīnījuši florbola skolas “Masters”/Ulbrokas spēlētāji, kuri vienīgie jaunajā sezonā vēl nav piedzīvojuši zaudējumus. Ar panākum

u dāmu virslīgas čempionātu svētdien sāka “FK Ķekava” florbolistes. Ne tik sporži pagaidām klājas Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas klubam “SĀC”.

FS “Masters”/Ulbrokas un pašreizējās čempionvienības Cēsu “Lekringa” mača pirmajā trešdaļā sāncenši nespēja gūt nevienus vārtos, toties otrā perioda pirmajās sešās minūtēs cēsnieki “uzsprāga” ar pieciem goliem pēc kārtas. Laukuma saimnieki metās atspēlēties un, pamatlaika pēdējās divarpus minūtēs iemetuši trīs vārtus (pēdējos – priekšpēdējā sekundē), panāca izlīdzinājumu 8:8.

Ofensīvu ulbrokieši turpināja pagarinājumā, un 8.minūtē uzvaras vārtus – savus otros spēlē – guva Toms Bitmanis – 9:8. Pa divām reizēm precīzi meta arī Artūrs Narogs un Tomass Kristofers Birstiņš.

FBK “SĀC” florbolisti viesojās Bauskā, cīņas gaitā atspēlēja vienu un pēc tam divu vārtu starpību (1:1, 3:3), taču trešās trešdaļas vidū ļāva laukuma saimniekiem panākt triju vārtu pārsvaru, ko atgūt vairs nespēja – 6:7. Rolandam Gustavam Vaivadam divi vārtu guvumi un viena rezultatīva piespēle. Sezonas pirmajās četrās spēlēs “SĀC” komandai ir viena uzvara.

Latvijas dāmu virslīgā no ierastajām divām Ķekavas komandām šosezon palikusi tikai viena – “Ķekavas Bulldogs” turnīrā nepiedalās. Toties jaunajā formātā, kurā komandas piedalās gan “Elvi” virslīgā, gan Latvijas – Igaunijas līgā, spēlē “FK Ķekava” .

Sezonas pirmajā spēlē ķekavietes savā laukumā svētdien uzņēma “Irlava/Tukums” vienību un svinēja pārliecinošu uzvaru 8:0. Divus vārtus iemeta Viktorija Kuročkina, Evijai Birkhānei 1+3, Kristiānai Elizabetei Krūmiņai 1+2, bet Kristīne Kirilova atvairīja visus 18 pretinieču metienus.