"Ķekava" pagarinājuma pēdējā sekundē piekāpjas "Lielvārdes" florbolistiem

Foto - Latvijas Florbola savienība Foto - Latvijas Florbola savienība

Latvijas florbola virslīgas spēlē piektdien sāpīgu zaudējumu piektdien vakarā piedzīvoja "Ķekavas" florbolisti, kuri viesos pret “Lielvārde/FatPipe” komandu izšķirošos vārtus ielaida papildlaika pēdējā sekundē.

Pirmajā trešdaļā Lielvārdes florbolisti bija panākuši divu vārtu pārsvaru, taču otrajā viens no diviem Latvijas valstsvienības sastāvā iekļautajiem ķekaviešiem Klāvs Jansons vienus vārtus atguva, bet trešās trešdaļas sākumā minūtes laikā Ernests Ronis un Toms Ķeirāns jau izvirzīja viesos vadībā – 3:2.

Dažas minūtes vēlāk mājinieki realizēja skaitlisko vairākumu, un pamatlaikā vārti vairs netika gūti, bet mirkli pirms pagarinājuma beigām laimīgu uzvaru tomēr izcīnīja Lielvārdes florbolisti – 4:3.

Virslīgas turnīra tabulā “Lielvārde/FatPipe” panākuši līdzšinējos līderus FBK “Valmiera” – pa 13 punktiem 6 spēlēs. Par punktu atpaliek Cēsu “Lekrings”, kam seko FS “Masters”/Ulbroka un “Ķekava” ar 11 punktiem, tiesa ulbrokieši aizvadījuši piecas, bet ķekavieši jau septiņas spēles. Priekšpēdējā desmitajā vietā ir FBK “SĀC” (3 p. 6 sp.).

Vienā laikā ar spēli Lielvārdē notika mačs Ķekavā, kur sacentās abu virslīgas klubu tuvākās rezerves – pirmās līgas turnīrā tikās “Ķekavas Bulldogs” un “Ogres vilki/Lielvārde” florbolisti. Un arī šīs cīņas likteni izšķīra viens gols. “Buldogi” no 2:1 nonāca zaudētājos 2:5, vēlāk izlīdzināja rezultātu 5:5, tomēr nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām ielaida sestos vārtus un cieta otro neveiksmi sezonas trijās spēlēs – 5:6. “Hettriks” Martina Brazovska kontā.

Citā pirmās līgas spēlē florbola kluba “Saulkalne” komanda piektdien viesojās pie FK “Madona” florbolistiem, otrajā periodā likvidēja triju vārtu deficītu (5:5), taču trešās trešdaļas sākumā ielaida četrus vārtus pēc kārtas un arī piedzīvoja otro zaudējumu trijās spēlēs – 8:11. Pa diviem precīziem metieniem Helvija Bobrovska, Ērika Akulova, Kristiana Rūdolfa Priedes un Krista Bitenbindera kontā.

Latvijas otrās līgas turnīrā pirmo zaudējumu pēc uzvarām sezonas pirmajās divās spēlēs piedzīvoja Inčukalna sporta kluba “Coyote” florbolisti. Mājas spēlē pret “Līgatni” viņi līdz otrās trešdaļas vidum bija nonākuši nokdaunā (1:6), spēja piecelties (5:7), taču ne izglābties – 6:9. Pa diviem vārtiem mājinieku labā guva Gvido Bišers un Mārtiņš Ģirts Ozoliņš.