Siguldas basketbolisti svin ceturto uzvaru pēc kārtas, ādažnieki tiek pie pirmās

Reģionālās basketbola līgas turnīrā ceturto uzvaru pēc kārtas izcīnījuši basketbola kluba “Sigulda/Modern House” spēlētāji. Savukārt basketbola klubs “Ādaži/Carnikava” ar ceturto piegājienu ticis pie pirmā panākuma sezonā.

Siguldas basketbolisti izbraukuma spēlē pret BK “Salacgrīva” jau ar pirmajām minūtēm uzņēmās vadību, otrās ceturtdaļas sākumā pārsniedza desmit punktu starpību (23:12), bet puslaika beigās pietuvojās 20 punktiem (35:17). Turpinājumā būtiskas izmaiņas cīņas gaitā nenotika, un viesi noturēja pretiniekus drošā 15-20 punktu attālumā, kas tikai beigās tika nedaudz samazināts – 81:70.

Lauvas tiesu punktu – pa 26 punktiem katrs – Siguldas kluba labā iemeta Toms Ķēdis un Edmunds Tukišs.

BK “Ādaži/Carnikava” viesos pie “East-Ball”/Rīgas Tautas daiļamata pamatskolas komandas lielāko daļu pirmā puslaika bija zaudētājos, taču spēja mainīt cīņas gaitu pēc pārtraukuma. Vispirms likvidēja 11 punktu deficītu (36:47), bet ceturtās ceturtdaļas vidū ar 16:1 izrāvienu panāca izšķirošo pārsvaru. Beigu rezultāts 77:64.

Ādažnieku labā Jānis Ābols guva 19 punktus, Viesturs Kohs un Edijs Endijs Eglītis – pa 15 punktiem.