Menu
 

Jaunmārupē sportiskā gaisotnē atklās atjaunoto skeitparku

  • Autors:  Apriņķis.lv
Jaunmārupē sportiskā gaisotnē atklās atjaunoto skeitparku Publicitātes foto

22. oktobrī plkst. 15.00 Jaunmārupē notiks atjaunotā un uzlabotā skeitparka atklāšanas pasākums. Klātesošajiem būs iespēja redzēt paraugdemonstrējumus BMX frīstaila braucēja Reiņa Januļa izpildījumā, kurš ir viens no Latvijas labākajiem šī sporta veida pārstāvjiem, kā arī pašiem – BMX, skeitborda, skrituļslidu un skūteru braucējiem un faniem – iemēģināt atjaunoto skeitparku.

Jaunmārupes skeitparks tika izveidots 2008. gada 30. decembrī, un konstrukciju virsējais pārklājums vairākkārtīgi mainīts un uzlabots. Sākotnējā pašvaldības iecere bija atjaunot Jaunmārupes skeitparka rampu virsmas, bet, apsekojot konstrukcijas, tika konstatēts būtisks rampu nolietojums. Tika pieņemts lēmums veikt pilnīgu veco konstrukciju demontāžu un uzstādīt jaunas rampas, informē Mārupes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Žunde.

Tā šogad Mārupes novada pašvaldības īpašumu pārvalde kopā ar SIA “City Playgrounds” pārstāvjiem izveidoja jauno rampu skices un kopējo vīziju, ievērojot visas jaunākās šī sporta veida tendences. Jaunmārupes skeitparkā uzstādītas rampas, kuras ir aprīkotas ar speciālu virsmu un nodrošinās šī skeitparka ilgāku ekspluatācijas periodu.

Skeitparka jauno rampu izgatavošanu un uzstādīšanu Jaunmārupē veica SIA “City Playgrounds”. Projekta kopējās izmaksas – 19 884,12 eiro bez PVN. Skeitparka skrituļošanas laukums ir 455 m2, atjaunots arī strītbola laukums 140 m2 platībā, vēsta I. Žunde.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.