Menu
 

Latvijas skeletonisti Eiropas kausa posmā Siguldā otro dienu pēc kārtas neiekļūst pirmajā desmitniekā

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Latvijas jaunajiem skeletonistiem arī piektdien Siguldā neizdevās iekļūt pirmajā desmitniekā Eiropas kausa posma sacensībās.

Jau vēstīts, ka arī ceturtdien neviens no jaunajiem pašmāju skeletonistiem labāko desmitniekā neiekļuva.

Sieviešu konkurencē, uzvarot abos braucienos, pirmā piektdien bija beļģiete Kima Meilemansa, kurai divu braucienu summā 0,27 sekundes zaudēja Lielbritānijas skeletoniste Amēlija Koltmena. Trešo vietu izcīnīja Igauniju pārstāvošā latviete Dārta Zunte, kura uzvarētājai zaudēja 0,72.

Uz goda pjedestāla visas trīs sportistes stājās arī ceturtdien, tad uzvaru svinot Koltmenai. Meilemansa bija otrā, bet Zunte - trešā.

Austriju pārstāvošā Anna Saulīte piektdien izcīnīja septīto vietu. Dienu iepriekš viņa bija devītā.

No Latvijas sportistēm Marta Andžāne ieņēma 11.vietu, bet Vanesa Vidiņa, Dārta Neimane un Laura Ģēģere bija pozīcijās no 15. līdz 17. Sacensībās piedalījās 20 skeletonistes.

Vīriešu sacensībās otro dienu pēc kārtas uzvarēja itālis Amadeo Bagnis, kurš summā tuvāko sekotāju Lorensu Bostoku no Lielbritānijas apsteidza par 0,14 sekundēm. Trešo labāko laiku piektdien uzrādīja vācietis Lukass Dāvids Nīdegers, kurš no uzvarētāja atpalika 0,45 sekundes.

No vietējiem skeletonistiem Markuss Renārs Everss ierindojās 11.vietā, Dāvis Valdovskis uzrādīja 13.labāko laiku, Renārs Jumiķis ierindojās 18.pozīcijā, bet Emīls Indriksons ierindojās 20.vietā 24 sportistu konkurencē.

No ceturtdienas līdz sestdienai Siguldas trasē notiek Eiropas kausa izcīņa bobslejā un skeletonā. Sacensībās piedalās vadošo Eiropas valstu bobsleja un skeletona jaunie sportisti, arī vairāki pieredzējuši atlēti. 

Piektdien plkst.15 bobslejs vīriešu divniekiem un sievietēm monobobā, sestdien no plkst.15 vēlreiz divnieki vīriešiem un arī sacensības divniekos sievietēm.

Pasākumā ieeja ir bez maksas. Sacensību norisi iespējams vērot video tiešraidē interneta vietnē "bobslejs.lv".

Eiropas kauss bobslejā ir otrā līmeņa sacensības aiz Pasaules kausa, bet skeletonā tie ir trešā ešelona mači aiz Pasaules kausa un Starpkontinentālā kausa.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.