Menu
 

Latvijas basketbola izlases pārstāvji apmeklējuši "Putnu fabrikas Ķekava" ražotni

  • Autors:  Apriņķis.lv
Latvijas basketbola izlases pārstāvji apmeklējuši "Putnu fabrikas Ķekava" ražotni publicitātes

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības pārstāvji ciemojās pie izlases atbalstītājiem “Putnu fabrika Ķekava”. Izlases pārstāvjiem bija iespēja iepazīties ar apstākļiem, kādos putni tiek audzēti un uzņēmuma īstenotajām metodēm, saistītām ar putnu labturību un biodrošību, kā arī ražošanas procesu – gaļas pārstrādi.

Izlasi pārstāvēja galvenais treneris Arnis Vecvagars, galvenais izlases ārsts Mārtiņš Pulveris, menedžeris Emīls Toms  un Latvijas jaunatnes basketbola līgas direktors  Kaspars Cipruss, pavēstīja Latvijas Basketbola savienībā.

“Vistas gaļa ir neatņemama sastāvdaļa katra sportista ēdienkartē, īpaši pirms spēlēm, kad nepieciešams ātri uzņemt daudz enerģijas. Ciemošanās pie “Ķekava” sagrāva dažus mītus, kurus biju dzirdējis pirms kādiem gadiem desmit. Šodien mēs pārliecinājāmies, ka “Ķekavas” produkcija, kas nonāk mūsu veikalu plauktos, patiešām ir tepat Pierīgā izaudzēta, un ražošanas process ir sakārtots tik efektīvs un pārdomāts, ka gaļa ir augstākās kvalitātes un absolūti droša. Izrādās, ka ražošanas procesā tiek ievērota tikpat liela un pat lielāka disciplīna kā sportā, nodrošinot izcilību un augstas raudzes darba  rezultātu, “ savos iespaidos par vizīti “Putnu fabrikā Ķekava” dalās basketbola valstsvienības galvenais treneris Arnis Vecvagars.

Ienākot putnu mītnēs, sportistiem bija jāievēro īpaši stingra ikdienas rutīna – jāizmanto speciāls apģērbs un apavi, kā arī jāveic nepieciešamās higiēnas procedūras, lai garantētu maksimālu biodrošību ēkās, kurās tiek turēti putni. Striktais higiēnas un dezinfekcijas pasākumu komplekss nodrošina vistu augšanu neslimojot un tātad – bez antibiotikām.  

“Šobrīd mediķi daudz uzmanības pievērš ne tikai pārtikas produktu šī brīža ietekmei uz uztura kvalitāti, bet arī uz vidi un sabiedrības veselību ilgtermiņā un meklē tādus produktus, par kuru kvalitāti un drošību var būt absolūti pārliecinātu. Viena no satraucošākajām problēmām, kas pasaulē strauji aug, ir noturība pret antibiotikām. Tāpēc es kā ārsts redzu, cik būtiski ir ierobežot antibiotiku izmantošanu gan cilvēku ārstēšanā, gan veterinārijā,” stāsta Latvijas basketbola izlases galvenais ārsts Mārtiņš Pulveris.

Latvijas Basketbola savienība un “Putnu fabrika Ķekava” uzsāka sadarbību šī gada septembrī, noslēdzot līgumu par atbalstu Latvijas basketbola vīriešu izlases sportistiem līdz sezonas beigām.  

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.