Ādažu un Mārupes BMX braucējiem vairākas medaļas Latvijas kausa izcīņas trešajā posmā

Foto - Sanda Balode Foto - Sanda Balode

Valmieras novada “Avotu” trasē aizvadīts “Crystal Dent” BMX Latvijas kausa sezonas trešais posms. Kā vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija, šis bija šogad kuplāk apmeklētākais posms – sacensībās startēja 417 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas. Vairākas godalgotās vietas izcīnīja Mārupes BMX kluba un “BMX Ādaži” komandas pārstāvji.

Nestartējot abiem vadošajiem Latvijas elites vīru grupas braucējiem, “Pro Open” grupā 14 sportistu konkurencē dominēja “AKSSC Valmiera/ Tālava VSS” sportists Mārtiņš Emīls Treimanis, kurš uzvarēja visos priekšbraucienos un bija pirmais arī finālā. Otro vietu izcīnīja vēl tikai B16 grupā ikdienā startējošais “BMX Rīga/ RRS” pārstāvis Kristers Apels, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa “AKKSC Valmieras/Mārupes BMX klubs” braucējs Noa Rafaels Laake.

Uzvaru B15/16 vecuma grupā puišiem 34 dalībnieku konkurencē izcīnīja Mārupes BMX kluba pārstāvis Adrians Jermakovs. Otro vietu “Krūzeri Pro” klasē ieguva Bruno Deivids Bergmanis, bet B11/12 grupā Mārupes klubam bronzu nopelnīja Marks Freivalds.

Četras medaļas tika “BMX Ādaži” braucējiem. B7 grupā otro un trešo vietu ieguva attiecīgi Hogo Zabirko un Mateo Bogomazovs, B8 grupā otrais bija Māris Trokšs, bet B9 grupā trešais – Ernests Matulis.

Nākamais Latvijas kausa posms notiks jau šīs nedēļas nogalē Madonā, augusta beigās BMX braucēji viesosies MĀrupē, bet septembra beigās – Ādažos.