Ķekavas “Audas” futbolistes ielaiž sešus vārtus, futbolisti iesit četrus

Foto - FK "Auda" Foto - FK "Auda"

Nedēļas nogalē vārtu guvumiem bagātas spēles aizvadījušas Ķekavas futbola kluba “Auda” komandas. Sieviešu futbola līgas spēlē “Audas” futbolistes piedzīvoja smagu zaudējumu pret futbola klubu “Olaine”, bet otrās līgas mačā vīri guva pārliecinošu uzvaru.

Sestdien Ķekavā viesojās FK “Olaine” futbolistes un jau pirmo 15 minūšu laikā četras reizes ieraidīja bumbu ķekaviešu vārtos. Beigās sagrāve 0:6. Olainiešu labā pa diviem vārtiem guva Kristiāna Estere Punga un Nikola Preijere, pa vieniem – Anžela Ļebedeva un Līva Šteinberga.

Tabulā FK “Olaine” ar 33 punktiem 15 spēlēs ieņem trešo vietu aiz Liepājas Futbola skolas (28 p. 16 sp.) un SFK “Rīga” (37 p. 13 sp.). FK “Auda” saglabā sesto pozīciju (7 p. 14 sp.). Savukārt Sieviešu 1.līgas turnīrā par 1.-6.vietu FK “Olaine” otrā komanda piedzīvoja zaudējumu 0:3 pret Futbola skolas “Jelgava” dublierēm.

FK “Ķekava/Auda” futbolisti cīņā par palikšanu Latvijas otrajā līgā svētdien uzņēma Valmieras “FC Gauja” vienību un guva pārliecinošu uzvaru 4:0. Pirmajā puslaikā ar precīziem sitieniem izcēlās Ralfs Gustiņš un Dāniels Āboliņš-Auzuleja, bet otrajā – Mārtiņš Miezītis un Rainers Stauro.

Citā otrās līgas B grupas mačā neizšķirti 1:1 nospēlēja futbola klubi “Salaspils” un “Aliance”. Salaspiliešiem neizšķirtu četras minūtes pirms pamatlaika beigām panāca Svetoslavs Čugunovs. Turnīrā par 9.-16.vietu FK “Salaspils” ir otrajā vietā (17 p.) punktu aiz līderiem Liepājas “Karostas”. “Ķekava/Auda” ir piektajā pozīcijā (11 p.).

Svētdien Olainē svarīgā cīņā par iekļūšanu Latvijas trešās līgas finālturnīrā sacentās futbola klubs “Union” un Apvienotās futbola akadēmijas otrā komanda. Uzvarētāji palika nenoskaidroti – pirmā puslaika beigās “Union” vadībā izvirzīja Edgars Urbāns, bet otrā puslaika sākumā rezultātu izlīdzināja Martins Meiers – 1:1. Pirmās trīs vietas Centra grupā ieņem JFK “Daugava”/Salaspils Futbola skola (50 p. 19 sp.), FK “Union” (43 p. 17 sp.) un AFA “Olaine-2” (37 p. 20 sp.). Finālturnīrā iekļūs divi labākie.

Ziemeļu grupā otrajā vietā aiz sporta kluba “Super Nova” dublieriem (18 p.) ir futbola klubs “Sigulda” (10 p.), kas svētdien, pateicoties Matīsa Bieziņa “hettrikam”, ar 3:2 pārspēja “FC Madona” futbolistus. Pirms pēdējām desmit minūtēm siguldieši gan bija vadībā 3:0.