Salaspils basketbolisti kaimiņu duelī pārspēj "Ogri"; "Babītei" zaudējums Piņķos

Foto - Salaspils sporta skola Foto - Salaspils sporta skola

Pirmssvētku dienās kārtējās spēles aizvadījušas divas Pierīgas basketbola komandas. Salaspils sporta skolas basketbolisti principiālā kaimiņu duelī Nacionālās līgas spēlē savā laukumā pārspēja basketbola skolas “Ogre” vienību, bet “Babīte” Reģionālās līgas mačā Piņķos piekāpās basketbola klubam “Jaunpils”.

Salaspils un Ogres komandu cīņas pirmajā puslaikā sāncenši pārmaiņus uzņēmās vadību, un deviņi punkti uz pavisam īsu brīdi bija lielākais kādas komandas pārsvars (38:29 “Ogres” labā otrās ceturtdaļas vidū).

Izšķirošie notikumi norisinājās trešās ceturtdaļas otrajā pusē, kad salaspilieši ar 14:0 izrāvienu izkaroja 63:52 pārsvaru. Viesi ceturtajā ceturtdaļā gan pievilka līdz “mīnus seši” (71:65 četras minūtes pirms beigām), taču tūdaļ sekoja mājinieku prettrieciens 9:0, un spēles liktenis bija izšķirts – Salaspils basketbolistiem ceturtā uzvara sezonas sešās spēlēs 83:67.

Uzvarētājiem Dāvis Klegeris guva 21 punktu, Jānis Pozņaks 20 un Reinis Otersons 15 punktus.

Reģionālās līgas spēlē dienu iepriekš Piņķos zaudējumu piedzīvoja “Babītes” komanda, kurai tā bija trešā neveiksme sezonas piecās spēlēs. Mačā pret pagājušās sezonas RBL pusfinālistiem BK “Jaunpils” basketbolistiem mājinieki pirmajā puslaikā piedzīvoja divas dažu minūšu “bedres” un nonāca zaudētājos 22:42. Līdz pārtraukumam gandrīz pusi deficīta izdevās atspēlēt (40:51), taču trešajā ceturtdaļā viesi atjaunoja 15-20 punktu starpību un saglabāja to līdz beigām – 69:85.

“Babītei” Gints Artmanis guva 19, Valters Drusts 15 un Aigars Hermanis 11 punktus.