Ulbrokas un Ķekavas florbolisti gadu noslēdz ar uzvarām, "SĀC" komanda – ar zaudējumu

Foto - Latvijas Florbola savienība Foto - Latvijas Florbola savienība

Šāgada pēdējās Latvijas virslīgas spēlēs florbola skolas “Masters”/Ulbrokas komanda izcīnīja uzvaru pamatlaikā pār sezonas līderiem, “Ķekava/RB&B” guva panākumu pagarinājumā, bet Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas klubs “SĀC” piedzīvoja zaudējumu pēcspēles metienu sērijā.

Divu līdergrupas komandu savstarpējā spēlē FS “Masters”/Ulbrokas florbolisti izbraukumā pārspēja Kocēnu “Rubeni” 7:5. Cīņas gaitā viesi nenosargāja triju vārtu pārsvaru (5:2), tomēr pēdējās desmit minūtēs iemeta vēl divus vārtus un nosargāja savus neskartus, sagādājot pretiniekiem tikai trešo zaudējumu sezonā. Ar “hettriku” izcēlās Rolands Kovaļevskis, divus vārtus guva Kristers Babris, trīs rezultativitātes punkti arī Rūdolfam Vilmanim (0+3).

“Ķekava/RB&B” nopelnīja divus punktus par uzvaru 10:9 pagarinājumā pār Cēsu “Lekringu”. Spēles gaitā pārmaiņus vadībā bija abi sāncenši, un četras minūtes pirms pamatlaika beigām ķekaviešiem bija divu vārtu pārsvars (9:7). To gan nosargāt neizdevās, tomēr papildlaika trešajā minūtē Klāvs Jansons iemeta uzvaras golu – 10:9 (Tomam Ķeirānam 3+2, Reinim Melgailim 3+0, K.Jansonam 1+3).

Vienu punktu gada pēdējā mačā nopelnīja florbola klubs “SĀC”, kas mājas spēlē Ādažos pret Talsu NSS/”Krauzers” trešajā trešdaļā spēja likvidēt triju vārtu deficītu (2:5) un panākt izlīdzinājumu 5:5, tomēr pēcspēles metienu sērijā piekāpās 3:4 (Kristeram Orlovam 2+0).

Virslīgas turnīra tabulā FS “Masters”/Ulbroka ar 30 punktiem 14 spēlēs ieņem otro vietu aiz “Rubenes” (34 p. 14 sp.) un priekšā Talsu NSS/”Krauzers” komandai (28 p. 14 sp.) un “Lekringam” (28 p. 15 sp.). “Ķekava/RB&B” ieņem sesto pozīciju (20 p. 15 sp.) un FBK “SĀC” septīto (20 p. 14 sp.).