Ādažniekam divas medaļas Latvijas U14 vieglatlētikas čempionātā

Foto - Guntis Bērziņš Foto - Guntis Bērziņš

“Daugavas” vieglatlētikas manēžā Rīgā aizvadīts Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās U14 vecuma grupā. No Pierīgas novadu jaunajiem sportistiem sekmīgākais bija Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skolas pārstāvis Edvards Krūms.

Sandras un Edvīna Krūmu audzēknis pārliecinoši uzvarēja 60 metru barjerskrējienā – finālā Edvards finišēja pēc 9,08 sekundēm un otrās vietas ieguvēju apsteidza par 0,54 sekundēm. Savukārt tāllēkšanā ar 5,08 metrus tālu mēģinājumu viņš ierindojās otrajā vietā.

E.Krūms startēja arī Ādažu BJSS komandas sastāvā 4x200 metru skrējienā un kopā ar Hugo Poļaku, Adrianu Jēkabsonu un Marku Ruso ierindojās ceturtajā vietā (1:57,44). Vienu pozīciju augstāk ieņēma Siguldas sporta skolas skrējēji (1:56,84).

Siguldiešiem pie medaļām tikt neizdevās, taču piektās vietas individuāli ieņēma Emīlija Dzene lodes grūšanā (11,19) un Adrians Šics 1000 metru skrējienā (3:14,58), bet sestās – Leila Šteinberga 300 metru skrējienā (46,05) un Kārlis Roze tāllēkšanā (4,88).