Ķekavas basketbolisti svin uzvaru jaunā gada pirmajā spēlē

Ķekavas basketbolisti svin uzvaru jaunā gada pirmajā spēlē Foto - arhīvs

Pirmajā spēlē pēc Jaungada pārtraukuma Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīrā pašreizējie čempioni BK “Ķekava” basketbolisti piektdien savās mājās pieveica Bauskas komandu un 12 labāko klubu turnīrā šobrīd ieņem otro vietu.

BK “Ķekava” un Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas un sporta centra “Mēmele” komandas spēles pirmajās minūtēs mājinieki ķekavieši ātri ieguva desmit punktu pārsvaru (14:4). Taču tālāk tik viegli negāja – īsā brīdī viesi sadeldēja starpību līdz minimumam (21:20), un tikai pirmā puslaika pēdējās minūtēs laukuma saimnieki atjaunoja pārsvaru divciparu skaitļa vērtībā (53:39).

Izšķirošie notikumi laukumā risinājās otrā puslaika vidū, kad nepilnu piecu minūšu laikā Ķekavas basketbolisti iemeta 17 punktus pēc kārtas un panāca izšķirošo pārsvaru 80:55, ko līdz spēles beigām vēl palielināja – 98:67.

BK “’Ķekava” līdera lomu kārtējo reizi attaisnoja Nauris Miezis – 33 punkti, 9 atlēkušās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles. Artūrs Strēlnieks izcēlās ar 22 punktiem, Mārtiņš Šteinbergs – ar 12 punktiem, 8 piespēlēm un 4 bumbām pie groziem.

Ar sešām uzvarām astoņās spēlēs LBL2 otrā posma turnīrā ķekavieši ieņem otro vietu – labāka bilance ir vienīgi “Kandava/Compor” vienībai (7-2). Pa sešām uzvarām deviņos mačos ir olimpiskā centra “Limbaži” un BK “Jelgava”/LLU basketbolistiem.