Salaspils handbolistēm uzvara, Mārupes un Babītes volejbolistēm zaudējumi

Salaspils handbolistēm uzvara, Mārupes un Babītes volejbolistēm zaudējumi Foto - Salaspils sporta skola

Svētdien gandrīz vienā laikā kārtējās spēles aizvadīja trīs Pierīgas dāmu sporta spēļu komandas. Uzvaru izcīnīja Salaspils sporta skolas handbolistes, bet sporta kluba “Babīte” un Mārupes sporta centra volejbolistes piedzīvoja zaudējumus.

Salaspils handbolistes savās mājās uzņēma Ludzas sporta kluba “Latgols” komandu. Pirmajā puslaikā cīņa ritēja teju punkts punktā, taču pirmajās piecās otrā puslaika minūtēs laukuma saimnieces ātri iekrāja 19:13 pārsvaru, puslaika vidū to palielināja līdz 27:18 un beigās svinēja pārliecinošu uzvaru 32:23.

Rezultatīvākās mājinieču sastāvā bija Agrita Bērtiņa (11), Renāte Salmane (8) un Dace Potapova (6). Turnīra tabulā salaspilietes panākušas līderes Jēkabpils sporta skolas handbolistes – abām komandām ir pa septiņām uzvarām deviņos mačos un pa 14 punktiem.

Dramatiskas piecu setu cīņas aizvadīja Babītes un Mārupes volejbolistes. SK “Babīte” viesos pret volejbola klubu “Jelgava” divreiz revanšējās pēc zaudētiem setiem, piektajā setā atspēlēja trīs mačbumbas, pašas ieguva divas, tomēr beigās piekāpās 2:3 (-19, 23, -21, 22, -18). Liene Šimkuse viešņām guva 32, Līva Brīvule 16 un Sandra Breikša 13 punktus.

Savukārt Mārupes sporta centra komanda savās mājās nespēja apturēt turnīra līderu Rīgas Volejbola skolas audzēkņu uzvaru gājienu. Arī mārupietes, spēlējot bez savas uzbrukuma līderes Montas Urbānes, cīņas gaitā divreiz nonāca zaudētājās un atspēlējās, bet izšķirošo piekto setu sāka pagalam neveiksmīgi (1:6) un zaudēja 2:3 (-18, 23, -16, 16, -7). Agija Sidorova guva 16 un Sanita Kuprašova 11 punktus.

Latvijas čempionāta tabulā pārliecinošas līderes ir RVS volejbolistes (10-0, 28 punkti), SK “Babīte” ar 23 punktiem (7-5) ir otrajā vietā un Mārupes sporta centra komanda ar 16 punktiem (5-7) sestajā vietā. Tiesa, komandas aizvadījušas dažādu spēļu skaitu.