"Super Nova" un FK "Auda" futbolisti gūst uzvaras Latvijas pirmās līgas turnīrā

Foto - Santa Sinka Foto - Santa Sinka

Latvijas pirmās līgas čempionāta trešajā kārtā uzvaras sestdien svinēja abi Pierīgas futbola klubi. Gan sporta klubs “Super Nova”, kas mājas spēles aizvada Olainē, gan Ķekavas futbola klubs “Auda” turnīra tabulā ieņem vietas labāko trijniekā.

FK “Auda” trīs punktus izcīnīja dramatiskā izbraukuma cīņā pret “Dinamo Rīga/Staicele” komandu. Pirmās stundas beigās mājinieki izvirzījās vadībā un minimālo pārsvaru saglabāja līdz pat pamatlaika priekšpēdējai minūtei, liecina Latvijas Futbola federācijas informācija. Tad Elvis Smiltnieks panāca izlīdzinājumu, bet jau minūti vēlāk japānis Seija Kitano guva uzvaras vārtus “Audas” labā – 2:1.

Krietni vieglāk uzvara nāca SK “Super Nova” futbolistiem, kuri Olainē uzņēma futbola klubu “Smiltene”. Mājiniekus vadībā 37.minūtē izvirzīja Marko Regža, 72.minūtē viņš pats pārsvaru dubultoja, bet 86.minūtē punktu pielika Artjoms Troickis – 3:0.

Pirmās līgas turnīra tabulā pēc trim kārtām SK “Super Nova” ar trim uzvarām un deviņiem punktiem ieņem dalītu pirmo vietu ar futbola klubu “Tukums 2000”. FK “Auda” futbolistiem ir septiņi punkti un trešā pozīcija.

Nākamajā kārtā 27.aprīlī ar “Dinamo Rīga/Staicele” vienību tiksies “Super Nova”, bet “Auda” Ķekavā uzņems Balvu sporta centra futbolistus.