Menu
 

Aptauja Inčukalnā. Vai ministram ir jāņem vērā iedzīvotāju aptaujas rezultāti? Apriņķis.lv

  • Autors:  Liene Ozola
Foto: pixabay.com un Liene Ozola Foto: pixabay.com un Liene Ozola

Septembrī Inčukalna novadā tika veikta iedzīvotāju aptauja, kuras mērķis bija noskaidrot novada iedzīvotāju viedokli par Inčukalna novada nedalīšanu divās daļās un to pievienošanu citām administratīvajām teritorijām. Aptaujā kopumā piedalījās 475 novada iedzīvotāji jeb 28% Inčukalna novada iedzīvotāju, kuri piedalījās Eiropas Parlamenta vēlēšanās šā gada 25. maijā. Aptaujas rezultāti liecina, ka no 456 derīgajiem biļeteniem 82% jeb 373 iedzīvotāji ir pret Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pašlaik piedāvāto administratīvi teritoriālo reformu. Iedzīvotāji atbalsta nedalītu Inčukalna novadu un vēlas to saglabāt kā patstāvīgu teritoriālo vienību.

Sergejs, pensionārs
Ministram tas ir jāņem vērā, jo tas ir tautas viedoklis. Deputātus  mēs ievēlējām, un viņiem mūsu viedoklis ir obligāts. Tas ir pats svarīgākais – ievērot tautas gribu.

 

Valentīna, strādājoša pensionāre
Reforma norit pareizā virzienā. Kad mēs šeit atbraucām 1962. gadā, bija ļoti liels rajons, un viss bija labi un kārtībā. Reformai ir jānotiek neatkarīgi no iedzīvotāju viedokļa.

 

Marija, pensionāre (78 gadi)
Cilvēkos ir jāieklausās, jo cilvēki te dzīvo un turpinās dzīvot. Ja Inčukalna novads tiks sadalīts, Vangažu iedzīvotājiem nāksies mērot tālu ceļu uz Ulbroku, kas galīgi nav ierasts maršruts.

 

Valentīna, pensionāre
Ja iedzīvotāji ir apmierināti un viņiem patīk dzīvot tāpat kā līdz šim, tad šis viedoklis ir jārespektē.

 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.