Menu
 

Karikatūra. Nepaklausīgie mediķi jeb Nauda dzīvē nav galvenais Apriņķis.lv

  • Autors:  "Rīgas Apriņķa Avīze"
Karikatūra - Aigars Lapiņš Karikatūra - Aigars Lapiņš

Veselības nozares vadība nonākusi neapskaužamā situācijā. Naivie mediķi pavisam nopietni iedomājušies, ka to, kas solīts, vajadzētu arī pildīt, un nav samierināmi vairs nekādā veidā. Ja solīts 20% atalgojuma pieaugums, tad tā tam arī jābūt. Vēl tiek atgādināta tāda novecojusi dogma, ka jāpilda likums. Līdz šim kaut kā izdevās nomierināt, bet šoreiz galīgi neiet...

Ak, ko gan tādu varētu izdomāt? "Rīgas Apriņķa Avīzes" pieaicināti viszinoši konsultanti uzreiz zina atbildi. Proti – ja likumu nevar izpildīt, jo naudas nepietiek, tad vajag nevis centus pa vecu bikšu kabatām grabināt, bet "piedzīt" likumu tā, ka naudas tik daudz nevajag.

Un otra lieta – aktīvi, publiski un emocionāli skaidrot, ka nauda dzīvē nav galvenais. Ir taču tik daudz skaistu lietu, kas bez naudas iegūstamas. Piemēram – skatīšanās zvaigznēs, lietū, sniegā vai kāds nu kuro reizi laiks iegadījies.

Tāpat var skatīties uz sava tukšā konta izdruku, pilniem veikalu plauktiem, atsūtītiem rēķiniem un vēl, un vēl…

Mūsu konsultanti bija iegriezušies arī pie veselības ministres, iepazīstinot ar saviem apsvērumiem, ko fiksēja kolēģis Aigars Lapiņš. Taču plašāk gan nestāstīsim. Lai vispirms samaksā!

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.