Menu
 

Aptauja Saulkrastos. Kuru Saulkrastu novada jauno modeli atbalstāt jūs? Apriņķis.lv

 • Autors:  Liene Ozola
Foto - Liene Ozola un Saulkrastu novada pašvaldība Foto - Liene Ozola un Saulkrastu novada pašvaldība

Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisija ir lēmusi, ka Saulkrastu novadā tiks apvienoti Saulkrastu un Sējas novads, kā arī Limbažu novada Skultes pagasts. Sākotnējais priekšlikums paredzēja novadā apvienot arī Krimuldas novada Lēdurgas pagastu un Limbažu novada Vidrižu pagastu, taču komisijas deputāti ņēma vērā gan vietējo domju, gan iedzīvotāju viedokli.

Sēdē izskanēja arī ideja Saulkrastus apvienot ar Salacgrīvas novadu, taču tā neguva atbalstu un balsošanai netika virzīta. Bez izskatīšanas palika arī doma par Carnikavas, Saulkrastu un Salacgrīvas novada apvienošanu.

Silvija, pensionāre

Sēja, Saulkrasti, Skulte – tas ir loģiskākais variants, jo mums jau šobrīd ir pierasta saistība ar šiem novadiem. Ar Salacgrīvu būt kopā gan es negribētu. Kur atrodas Salacgrīva un kur Saulkrasti?

Edmunds, bezdarbnieks

Laikam labāk būtu kopā ar Ādažiem, jo iedzīvotājiem biežāk sanāk braukt Rīgas virzienā, nevis pretēji – uz Limbažiem.

Inese, pensionēta grāmatvede

Es negribētu būt kopā ar Ādažiem. Viņi sevi nav pierādījuši kā labus saimniekus – viņiem ir lieli kredīti. Bet vispār mēs esam pašvaldība, kurā visu spējam nodrošināt paši, iedzīvotājiem ir visi pakalpojumi. Kāpēc mūs ar kaut ko ir jāapvieno?

Anda, pensionāre

Gandrīz labāk pie Ādažiem, jo tur ir labāka veselības aprūpe. Jau šobrīd, ja ir kādas nopietnākas veselības problēmas, dodamies pie ārsta uz Ādažiem.

5 komentāri

 • es_no_Vidrižiem
  es_no_Vidrižiem Otrdiena, 03 Marts 2020 09:43 Komentāra saite

  "taču komisijas deputāti ņēma vērā gan vietējo domju, gan iedzīvotāju viedokli."
  Šis laikam ir gada citāts, Sējas novads, gan deputāti, gan iedzīvotāju vairākums ir pret (bija aptauja par šo jautājumu 82% bija par Ādažiem). Limbaži 5.februāra sapulcē visi deputāti t.sk. NA deputāts bija pret Limbažu novada sadalīšanu. Skultē iedzīvotāju sapulcē kur piedalījās arī Līcis no Saulkrastiem un Dombrava no NA, iedzīvotāju absolūtais vairākums nobalsoja par Limbažiem. Kuru iedzīvotāju un kuru vietējo domju viedokli, tad ņēma vērā ATR komisija?

 • Es no skultes
  Es no skultes Otrdiena, 03 Marts 2020 18:32 Komentāra saite

  Esmu no Skultes un cilvēkam, kurš dzīvo Saulkrastos maz kāda interese par mūsu pusi. Viņiem liekas - kāda starpība, jo tagad būšot pašiem novads. Ļoti apmierina Limbažu novads, jo Limbažos ļoti atsaucīgi un pretīm nākoši cilvēki. Saulkrastos cik dzirdi no vietējiem, ka nenāk ne pretī ar būvatļaujām, ne ceļi sakopti. Kā arī mēs labi visi zinām, ka Skulti vajag, lai virzītu tālāk gāzes projektu un tas nav iedzīvotāju interesēs.

 • Bosiks
  Bosiks Otrdiena, 03 Marts 2020 18:40 Komentāra saite

  Saulkrastu dome ir liela kadru mainiba,neskaidriba ar lemumiem.Pedejas velesanas tie deputat kandidati ta viens otru avize kengaja kauns taisni.

 • Adjamunde
  Adjamunde Otrdiena, 03 Marts 2020 22:40 Komentāra saite

  Saulkrastu attieksmi pret Skulti ļoti labi var redzēt 218.g.8.08 Saulkrastu domes ārkārtas sēdē. Kur uz izpilddirektora amatu pretendējušais Skultes pagasta pārvaldes vadītājs Atis Ārgalis no Saulkrastu deputātu puses tik augstprātīgi "izsmērēts pa sienām". Jo īpaši izceļoties Vaiderei - viesu mājas turētājai. Nožēlojami. Skulte Saulkrastos būs vien donors - vasarnieku nodokļi. Un nekas vairāk. Pāķi. Lieks balasts.

 • Adjamunde
  Adjamunde Otrdiena, 03 Marts 2020 22:41 Komentāra saite

  Labojums - 2018.gada 8.08

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.