Menu
 

Aptauja Inčukalnā. Kā vērtējat sabiedriskā transporta darbu ārkārtējās situācijas laikā? Apriņķis.lv

  • Autors:  Liene Ozola
Foto - Liene Ozola un arhīvs Foto - Liene Ozola un arhīvs

Covid-19 pandēmijas dēļ noteikto ierobežojumu apstākļos daļai Pierīgas novadu iedzīvotāju tomēr nav iespējas strādāt attālināti un nav arī pieejama privātā automašīna, tāpēc vienīgā iespēja, kā nokļūt darbavietā, ir ar sabiedrisko transportu. Tas gan ir saistīts ar paaugstinātu risku, jo, tuvojoties vasaras sezonai un pamazām atsākoties arī saimnieciskajai darbībai, paredzams, ka sabiedrisko transportu izmantos vēl vairāk reģiona iedzīvotāju.

Anna, pensionāre

Transportlīdzekļu ir bijis pietiekami, lai cilvēki varētu nokļūt uz darbu un atpakaļ. Parasti, kad viens autobuss pienāk pieturā, otrs jau gaida galapunktā, tā ka sūdzēties par reisu biežumu nevaram.

Gaļina, pensionāre

Viss ir bijis normāli, transportā vietas pietiek, cilvēki var izretināties un var lietot sabiedrisko transportu, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus.

Arturs, 1. grupas invalīds

Šobrīd ļoti daudz kas ir atkarīgs no konkrētā šoferīša. Viņš ir tas, kurš izlemj, kuram braukt un kuram ne. Viņš tagad ir karalis, un ir šoferīši, kuriem karaļa kronis galvu spiež.

Voldemārs, pensionārs

Visi autobusi kursē pēc grafika – laikā pienāk un laikā atiet, tā ka viss notiek labākajā kārtībā. Šeit, Vangažos, vispār ir daudz caurbraucošo transportlīdzekļu, tā ka reizēm intervāls starp autobusiem ir vien pāris minūšu.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.