Menu
 

Aptauja Ropažos. Ko vajadzētu darīt saistībā ar nelegālajiem migrantiem? Apriņķis.lv

  • Autors:  Liene Ozola
Foto - Liene Ozola un Iekšlietu ministrija Foto - Liene Ozola un Iekšlietu ministrija

Migrantu plūsmas pastiprināšanās gadījumā armija ir gatava piesaistīt papildu resursus un reaģēt nekavējoties, intervijā atzinis Nacionālo bruņoto spēku komandieris Leonīds Kalniņš. Kā zināms, šonedēļ simtiem migrantu mēģināja no Baltkrievijas vardarbīgi ielauzties Polijas teritorijā, un otrdienas vakarā Polija paziņoja, ka divām lielām migrantu grupām tomēr tas ir izdevies.

NATO un Eiropas Savienība  patlaban piedzīvo vissarežģītāko drošības krīzi daudzu gadu laikā, savā  paziņojumā norādījuši Baltijas valstu aizsardzības ministri. Latvijas, Igaunijas, un Lietuvas aizsardzības ministri nosoda Baltkrievijas režīma apzināti īstenoto hibrīduzbrukumu, uzsverot, ka drošības krīze uz Polijas-Baltkrievijas un Lietuvas-Baltkrievijas robežas ir ļoti satraucoša un rada nopietnus draudus Eiropas drošībai.

Juris, automehāniķis

Domāju, ka tos migrantus, kas vēlētos šeit integrēties, varētu laist pāri robežai, bet viņiem ir citi nolūki. To dēļ, kas mūsu valsti izmanto kā tranzītu, gan ir neomulīgi.

Valdis, strādā veikalā

Lai katrs sēž savās mājās un nemeklē labu dzīvi svešā zemē.

Guntars, elektriķis

Nedrīkst migrantus laist iekšā, jo nav uzticamības, ka viņi nāk ar labiem nodomiem.

Kirils, strādā sabiedriskajā ēdināšanā

Visus ielaist nav iespējams. Mums jau savus ļaudis ir grūti nodrošināt, kur nu vēl imigrantus! Varbūt bagātās valstis var to atļauties.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.