Menu
 

Aptauja Ropažos. Vai jūs veidojat pārtikas uzkrājumus? Apriņķis.lv

  • Autors:  Liene Ozola
Foto - arhīvs un Liene Ozola Foto - arhīvs un Liene Ozola

Desmitā daļa (11%) Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem ir norādījuši, ka pašreizējās ģeopolitiskās situācijas ietekmē viņi veido pārtikas un citu sadzīves preču uzkrājumus, t.i., iegādājas vairāk pārtikas un citas preces, nekā tas ir nepieciešams lietošanai ikdienā, liecina veiktā iedzīvotāju aptauja. Piektā daļa (21%) iedzīvotāju ir norādījuši, ka vienu vai vairākus produktus ir iegādājušies lielākā apjomā, nekā tas ir nepieciešams ikdienas patēriņam, savukārt divas trešdaļas (66%) iedzīvotāju ir norādījuši, ka produktu patēriņa paradumi nav mainījušies.

VENTS, mežsargs
Nē, neveidoju. Neuzskatu par vajadzīgu, jo paši daudz ko izaudzējam, tāpēc domāju, ka X stundā varētu iztikt arī ar pašu izaudzēto.

 

EDUARDS, ugunsdrošības speciālists
Nē, jo es šobrīd esmu dzīvesvietas maiņas procesā. Pēc būtības notiek tieši pretējais – es atbrīvojos no visa uzkrātā un liekā, lai nav jāved līdzi uz jauno mājokli.

 

GUNTA, pārdevēja
Jā, protams. Pārsvarā pērku graudu produktus, eļļu, konservus – pārtiku, kas var ilgi glabāties. Es redzu, ko citi veikalā pērk, un daļēji arī no tā ietekmējos.

 

VALDIS, veikala darbinieks
Minimāli veidoju. Visam mūžam nav iespējams iegādāt pārtiku, taču vērtēju tā, lai pirmajam kritiskajam laikam būtu pietiekami.

 

 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.