Menu
 

Aptauja Ogrē. Vai mūsdienās ir viegli atrast darbu? Apriņķis.lv

  • Autors:  Ritvars Raits, “Ogres Vēstis Visiem”
Foto - Ritvars Raits un pixabay.com Foto - Ritvars Raits un pixabay.com

Aprīļa beigās reģistrētā bezdarba līmenis Latvijā bija 6,5 procenti no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, kas ir par 0,3 procentpunktiem mazāk nekā marta beigās, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras publiskotā informācija. Aprīļa beigās bija reģistrēti 57 223 bezdarbnieki jeb par 2976 mazāk nekā mēnesi iepriekš, kad aģentūrā bija reģistrēti 60 199 bezdarbnieki. Zemākais reģistrētā bezdarba līmenis aprīļa beigās joprojām bija Rīgas reģionā – 4,6 procenti no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, kas ir par 0,1 procentpunktu mazāk nekā mēnesi iepriekš. Augstākais reģistrētā bezdarba līmenis ir Latgales reģionā – 14,2 procenti, kas ir kritums par 0,6 procentpunktiem salīdzinājumā ar marta beigām.

Agris

Labam speciālistam tas vienmēr būs viegli. Ja cilvēks ir kompetents un apķērīgs, tad tāds darbinieks visiem būs vajadzīgs.

Rasma

Man pašai darbs ir, tāpēc tāds jautājums nav aktuāls. Domāju, ja tikai ir gribēšana, ir arī visas iespējas atrast diezgan labu un piemērotu darbu.

Kristaps

Jā, noteikti. Uzņēmums, kurā es strādāju, jau ilgāku laiku meklē darbiniekus. Es gan nezinu, cik liels atalgojums viņiem tiek piedāvāts, bet pagaidām šie meklējumi ir bez panākumiem.

Vija

Pati es darbu nemeklēju, jo man tas ir. Uzskatu, ka darbu atrast nav problēmu, bet jautājums ir cits – kāds atalgojums par to ir paredzēts. Lielākoties algas ir nesamērīgi mazas.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.