Menu
 

Aptauja Ogrē. Vai jūs gribētu strādāt par deputātu? Apriņķis.lv

  • Autors:  Ritvars Raits, "Ogres Vēstis Visiem"
Foto - Ritvars Raits un Saeimas administrācija Foto - Ritvars Raits un Saeimas administrācija

Šogad konkurence uz vienu Saeimas deputāta vietu ir daudz lielāka nekā uz iepriekšējo Saeimu. 2018. gadā uz 13. Saeimas vēlēšanām Centrālajā vēlēšanu komisijā tika iesniegti 13 partiju saraksti ar 1092 deputātu kandidātiem, bet šogad 14. Saeimas vēlēšanām reģistrēti 19 kandidātu saraksti, kuros uz 100 deputātu vietām parlamentā kopumā pretendē 1829 kandidāti.

Kandidēt Saeimas vēlēšanās drīkst Latvijas pilsoņi, kas vēlēšanu dienā ir vecāki par 21 gadu, ja uz viņiem neattiecas kāds no Saeimas vēlēšanu likuma ierobežojumiem.

Oskars

Nē! Uzskatu, ka pārsvarā jeb 99 procenti deputātu tikai skaisti d…š, bet reāli neko nedara – ne pensionāru, ne citu labā. Deputāti domā tikai par to, kā piepildīt savas kabatas.

Dzintars

Nē, nekādā gadījumā! Viens iemesls ir tas, ka mani pilnībā apmierina darbs, kas man ir tagad. Otrs – deputāti paši, manuprāt, neko nelemj. Viss tāpat tiek izlemts kaut kur citur – partijās un koalīciju sanāksmēs.

Edvīns

Strādāt par deputātu? Nu, šajā vecumā laikam vairs ne. Kad cilvēks ir sasniedzis pensijas vecumu, tad jau aktīvākā dzīves daļa ir aiz muguras. Ja es būtu kādus gadus četrdesmit jaunāks, tad par to varētu padomāt.

Igors

Es par deputātu? Nē, nevēlos! Tas ir ārkārtīgi grūts darbs. Skatoties uz mūsu deputātiem, rodas tāda sajūta, ka viņiem ir tikai vieni vienīgi izaicinājumi, tikai nevis lai labāk būtu sabiedrībai, bet gan pašiem.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.