Otrdien Ķekavas novadā nenoskaidrotos apstākļos apgāzies un gājis bojā motociklists

(Komentēt)
Otrdien Ķekavas novadā nenoskaidrotos apstākļos apgāzies un gājis bojā motociklists Foto: Valsts policija
11. jūlijs, 11:56

Aizvadītajā diennaktī Ķekavas novadā pagaidām nenoskaidrotos apstākļos apgāzies un gājis bojā kāds 1983. gadā dzimis motociklists, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Vīrietis Ķekavas pagastā braucis ar motociklu, taču pie nenoskaidrotiem apstākļiem apgāzies un gājis bojā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī fiksēti 79 ceļu satiksmes negadījumi, no kuriem aptuveni puse (41 negadījums) notikuši Rīgas reģionā. 16 negadījumi bijuši Kurzemes reģionā, 15 – Zemgales reģionā, seši – Latgales reģionā, bet piecas avārijas notikušas Vidzemes reģionā.

Policijā informēja, ka 13 avārijās kopumā cietuši 16 cilvēki, no kuriem divi bija gājēji, bet pieci – velosipēdisti. 11 cilvēki, tostarp pieci velosipēdisti, cietuši avārijās Rīgā, četri, tostarp divi gājēji, –Zemgalē, savukārt viens satiksmes dalībnieks cietis Kurzemē.

Tāpat otrdien kārtības sargi par braukšanu dzērumā sodījuši septiņus autovadītājus – pa diviem Vidzemes un Zemgales reģionā, kā arī pa vienam pārējos Latvijas reģionos. Par ātruma pārsniegšanu pieķerti 167 šoferi.

Kopumā otrdien par ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu policija noformējusi 447 protokolus – Rīgā sodīti 168 autovadītāji, Latgalē – 93, Vidzemē – 81, Zemgalē – 72, bet Kurzemē – 33 automobiļu vadītāji.

 

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Foto: Ikšķili @Ikskilelv pieskandina vasaras lielkoncerts aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/QS8L23d7AG
aprinkislv
Lai arī kā Dziesmu svētku nedēļā šķita, ka esam vienoti un uz viena viļņa, nu atkal sāk izskatīties, ka diemžēl kat… twitter.com/i/web/status/1…
aprinkislv
Salaspils novadā atkal ķeza ar būvniecību aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/mhAaxciVPj

Twitter Citi raksta

Adazu_novads
No 23. līdz 25.jūlijam remontdarbu laikā apgrūtināta satiksmes Muižas ielā goo.gl/hNuye6
Adazu_novads
6.augustā Ādažos Donoru diena goo.gl/kuePtR
sigulda_lv
Šovakar plkst.19.00 Mākslu skolā „Baltais Flīģelis”, XIII Starptautisko latviešu jauno mūziķu meistarkursu laikā, n… twitter.com/i/web/status/1…

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018