Pierīgas florbola klubi sacenšas rezultativitātē

Foto - "Ķekavas Bulldogs" Foto - "Ķekavas Bulldogs"

Vārtu guvumiem bagātas spēles nedēļas nogalē aizvadījuši Latvijas zemākajās līgās spēlējošie Pierīgas florbola klubi. Kādam uzvarai pietika ar pieciem vārtiem, citu no zaudējuma neglāba pat vienpadsmit.

Latvijas pirmajā (pēc ranga otrajā) līgā otro uzvaru sezonas startā izcīnījuši “Ķekavas Bulldogs” komandas spēlētāji. Mačā pret RTU/”Rockets-1” vienību pirmās trešdaļas vidū rezultāts vēl bija tikai 2:1, bet turpinājumā bumbiņa lidoja tikai rīdzinieku vārtos – ķekaviešiem uzvara 9:1. Trīs rezultativitātes punktus nopelnīja Kristofers Jurisons (3+0) un Matīss Grīnbergs (1+2), divreiz precīzs bija Bruno Jānis Ritums.

Šonedēļ startējušo Latvijas otrās līgas čempionātu ar iespaidīgu  10:2 uzvaru pār florbola klubu “Kalsnava” sāka debitanti florbola kluba “Baloži” spēlētāji. Tiesa, lielo pārsvaru viņi ieguva tikai trešajā trešdaļā, kad iemeta sešus golus (Kristeram Januševskim 4+0, Mārtiņam Puķītem 2+0, Oskaram Eglītim 1+2).

Par vieniem vārtiem vairāk guva Inčukalna sporta kluba “Coyote”/”Tobio” florbolisti, taču uzvarai ar to izrādījās par maz – 11:13 viesos pret “Aizkraukle/Koknese” komandu. Visas cīņas gaitā pretinieki apmainījās precīziem metieniem, bet pēdējo vārdu ar diviem vārtu guvumiem pēdējās sešās minūtes teica laukuma saimnieki (Gustavam Liekniņam 3+2, Jānim Levanovičam 1+3, Uvim Gravam 1+2).

Vārtu guvumiem nedaudz pieticīgākā spēlē uzvaru svinēja vēl vieni otrās līgas debitanti – Ropažu “Salibandīti”. Ulbrokas sporta kompleksā pret komandu “Pēdu nav” viņi atspēlēja divu vārtu deficītu un vinnēja 5:4. Četrus no pieciem goliem iemeta Rolands Līdums, viņa kontā arī izšķirošais vārtu guvums ar soda metienu sešarpus minutes pirms pamatlaika beigām.