Garkalnes Livonia regbisti labākie no mājiniekiem pārbaudes turnīrā Rīgā

(Komentēt)
Garkalnes "Livonia" regbisti labākie no mājiniekiem pārbaudes turnīrā Rīgā Foto: RFC "Livonia"
12. marts, 10:38

Aizvadītajā nedēļas nogalē "Skonto" hallē risinājās "Livonia Winter 10s" turnīrs. Galveno balvu ieguva regbija klubs "Baltrex" no Lietuvas, bet turnīra rīkotāju Garkalnes kluba "Livonia" komandas ieņēma otro un trešo vietu.

Turnīrā, kas sākās uzreiz ar ceturtdaļfināla mačiem, piedalījās astoņas komandas (tajā skaitā trīs no Lietuvas), un spēles ritēja 2x10 minūtes.

"Regbija-10 formāts tika izvēlēts apzināti, jo klasiskais "piecpadsmitnieks" ir ļoti laika ietilpīgs, un festivālu ar vairāku komandu dalību noorganizēt būtu ļoti sarežģīti. Taču "septītnieks" ļauj izmantot lielākoties tikai ātrākos un izveicīgākos puišus. Ar regbiju-10 esam spējuši atrast kompromisu – gan izveidojot festivālu un regbija svētkus ar vairāku komandu dalību, gan arī ļaujot komandām laukumā sūtīt dažus spēlētājus no "resnā" gala," skaidroja "Livonia" kluba vadītājs Jānis Zuments.

"Garkalne-Livonia" komanda vispirms ar 6:1 pārspēja "PRC" vienību no Lietuvas, pusfinālā uzvarēja regbija klubu "Jūrmala" 5:1 un tikai izšķirošajā cīņā par "Livonia" ziemas kausu regbijā-10 ar 1:3 piekāpās "Baltrex" regbistiem, informēja rīkotāji.

Otrā Garkalnes kluba komanda "Latmetāls-Livonia" sāka ar pārliecinošu uzvaru pār regbija klubu "Šiauliai" 7:1, pusfinālā kapitulēja "Baltrex" 0:8, bet spēlē par trešo vietu pārspēja RK "Jūrmala" 3:2.

Par turnīra labāko spēlētāju atzīts RK "Baltrex" spēlētājs Vītars Blošķis, bet "Livonia" kluba komandās par labākajiem atzina Niku Voitečko un Kristeru Rubinu.

Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Meklēšana

Twitter @Aprinkislv

aprinkislv
Mūziķi Aināru Majoru darbam iedvesmo kaislīgs radošais process. Desmit ekspresjautājumi aprinkis.lv/kultura/item/4… pic.twitter.com/Qbyy0ed64U
aprinkislv
Atklājas jaunas blēdības bijušā Ķekavas novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieka rīcībā aprinkis.lv/sabiedriba/pas… pic.twitter.com/PgT36WLdsh
aprinkislv
Komentārs. Politiskā griba vai politiskā grabēšana aprinkis.lv/component/k2/i… pic.twitter.com/aQ5KeDvPDu

Twitter Citi raksta

BaldonesNovads
7. aprīlī Mercendarbes muižā - Meistaru dienas Baldonē, 2018 “Tradicionālā latviešu kokle”. baldone.lv/lv/baldone/zin… pic.twitter.com/1WYIBwMPIa
sigulda_lv
Otrdien @LIAALatvija Siguldas Biznesa inkubatorā notiks pieredzes stāstu pēcpusdiena „No idejas līdz biznesam”… twitter.com/i/web/status/9…
Adazu_novads
Jauno komponistu un izpildītāju konkurss “Skaņuraksti Ādažos” jau 23.martā goo.gl/xbPjZj

Saistītie raksti


Novadi un pilsētas
Visas tiesības aizsargātas © apriņķis.lv 2018