Menu
 

Iecavā svinēs Pasaules olu dienu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Jau otro reizi olu galvaspilsētā Iecavā novada pašvaldība kopā ar AS ''Balticovo'' sestdien, 12.oktobrī, svinēs Pasaules olu dienu, kas visā pasaulē tiek atzīmēta oktobra otrajā piektdienā. Iecavas parka estrādē visas dienas garumā būs gan gastronomiskas izpriecas, gan izglītojošas un izklaidējošas aktivitātes.

Kā vēsta rīkotāji, pasākuma galvenais mērķis ir vairot cilvēku izpratni par to, ka aktīvs dzīvesveids iet roku rokā ar veselīgu uzturu, savukārt veselīgs uzturs ir pilnvērtīgs uzturs, kurš nav iedomājams bez olām, kas ir ļoti daudzpusīgs un cilvēka organismam nepieciešams produkts ar virkni ļoti labu īpašību.

AS “Balticovo” komunikācijas un attīstības direktors Toms Auškāps: “Mēs no sirds priecājamies būt tur, kur esam šobrīd, izglītojot ne tikai Iecavas novada iedzīvotājus, bet arī novada viesus un Latvijas iedzīvotājus par veselīga uztura pamatprincipiem, kur viena no sastāvdaļām ir “laimīgas olas” un to produkti.”

“Starptautiskā olu diena 2019” ir publisks bezmaksas pasākums ar aktīvām, radošām un izklaidējošām aktivitātēm, kura ietvaros norisinās arī novadu apceļošanas projekta “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē 2019” noslēguma pasākums un ceremonija.

Pasākuma apmeklētājus priecēs muzikālie priekšnesumi, un būs iespēja piedalīties dažādos konkursos, olu ēšanas sacensībās. Par lielisku atmosfēru visas dienas garumā rūpēsies pasākuma vadītājs Kristaps Rasims.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.