Menu
 

Aicina uz ziemas noskaņu koncertiem un svētku norisēm Jūrmalā

  • Autors:  Inese Krieviņa, Jūrmalas pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Foto – Artis Veigurs Foto – Artis Veigurs

Jūrmala aicina izbaudīt pirmssvētku laiku, apmeklējot Ziemassvētku noskaņu koncertus Dubultu baznīcā, Dzintaru koncertzālē, Jūrmalas Kultūras centrā un Dubultu koncertzālē. Kopā ar ģimeni un draugu pulkā aicināti apmeklēt Jūrmalas Gaismas parku, kā arī Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas pasākumus pilsētā.

Ziemas noskaņu koncerti

Dubultu baznīcā (Baznīcas ielā 13) notiks vairāki svētku laika koncerti. 11. decembrī plkst. 19.00 uz koncertprogrammu "Sniegpārslas stāsts" aicina Ieva Sutugova, Mārtiņš Burke-Burkevics un Normunds Pauniņš. 15. decembrī plkst. 17.00 Dubultu baznīcā notiks Marijas Naumovas Ziemassvētku koncerts "Pa īstam". 18. decembra koncertā "Ziemassvētku starojums" plkst. 19.00 klausītājus gaida tikšanās ar Jāni Paukštello, Antru Ozolu, Inetu Rudzīti un Māri Trankali. Biļetes uz koncertiem "Biļešu paradīzes" un "Biļešu servisa" kasēs.

21.decembrī plkst. 17.00 Dubultu baznīcā koncertā "Iedziedi Ziemassvētkus" ikviens tiek aicināts dziedāt Ziemassvētku dziesmas kopā ar Ilonu Bageli, Jūrmalas pilsētas koriem un pūtēju ansambli. Ieeja bez maksas.

Dzintaru koncertzāle (Turaidas ielā 1) gada nogalē un jaunā gada sākumā aicina uz vienpadsmit "Ziemassvētku festivāla" koncertiem, kas norisināsies no 13. decembra līdz 7. janvārim.

Arī Jūrmalas Mūzikas vidusskolā Dubultu koncertzālē (Strēlnieku prospektā 30) notiks ziemas noskaņu koncerti. 14. decembrī plkst. 18.30 koncertā "Sidraba stīgas" muzicēs Raimonds Ozols, Raimonds Macats un Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņi. 21. decembrī plkst. 15.30 Riharda Dubras "Ziemassvētku kantāti" izpildīs Latvijas Bankas koris, Tumes jauktais koris, Tukuma pilsētas Kultūras nama sieviešu koris "Noktirne" un jauno mūziķu orķestris diriģenta Kaspara Vēvera vadībā. Ieeja koncertos bez maksas.

Jūrmalas Kultūras centrā (Jomas ielā 35) 30. decembrī plkst. 17.00 Vecgada koncertā muzicēs Inga Bērziņa (soliste), pūtēju orķestris "Jūrmala", vīru koris "Burinieks" un jauktais koris "Vaivari". Ieeja bez maksas.

Ziemassvētku ieskandināšana Jūrmalā

22.decembrī plkst. 16.00-18.00 pie Kauguru Kultūras nama (Raiņa ielā 110) notiks Ziemassvētku ieskaņas pasākums. Skanēs Ziemassvētku dziesmas Beātes Melderes un muzikālās apvienības "Beta" izpildījumā, būs dziesmas un rotaļas kopā ar Ziemassvētku vecīti un viņa draugiem un muzikāla izrāde "Labākais Ziemassvētku vecītis". Pasākuma apmeklētāji varēs piedalīties ledus skulptūras veidošanā un radošajās darbnīcās.

Kopīga jaunā gada sagaidīšana

Kā katru gadu arī šogad pilsēta aicina jauno gadu sagaidīt kuplā pulkā. 31. decembrī plkst. 23.00-01.00 aicināti uz pasākumu pie Kauguru Kultūras nama. Spēlēs Jaungada orķestris, būs kopīga ziemas dziesmu dziedāšana un svētku uguņošana. Svētkos aicināti ierasties maskās, interesantākās maskas saņems pārsteiguma balvu.

Radošās darbnīcas un aktivitātes ģimenēm ar bērniem Gaismas parkā

Decembra sestdienās un svētdienās un arī 1. janvārī plkst. 16.00-19.00 Gaismas parkā (Dzintaru mežaparkā) notiks radošās darbnīcas, rotaļas un aktivitātes ģimenēm ar bērniem. Radošajās darbnīcās varēs liet laimes, dekorēt piparkūkas, atsevišķos datumos darbosies mazo galdnieku darbnīca, kur bērni kopā ar vecākiem varēs izgatavot rotājumu savai eglītei. Būs iespēja rotaļāties, veidot smilšu zīmējumus un aktīvi darboties, izmēģinot florbola metienus un vingrinoties riņķu golfā. Radošo darbnīcu laikā būs iespēja iegādāties dažādus kārumus - vafeles un pankūkas -, siltu dzērienu, kā arī gardu zupu.

Informācija par visiem pasākumiem Jūrmalā mājaslapas www.jurmala.lv sadaļā Kultūras notikumu kalendārs.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.