Menu
 

Maija beigās "Jauno jātnieku skolā" gaidāmas sezonas atklāšanas sacensības

  • Autors:  Apriņķis.lv
Publicitātes foto Publicitātes foto

“Jauno jātnieku skolas” sporta kompleksā Inčukalnā 23. un 24.maijā notiks sezonas atklāšanas sacensības – “Jauno jātnieku skolas” turnīra 1.posms, kas pulcēs  Baltijas valstu jaunos un pieredzējušos jātniekus, lai divu dienu garumā sacenstos konkūrā.

Šajā sezonā kopumā būs trīs sacensību posmi, pirmais 23. un 24.maijā, otrais sacensību posms notiks 10. un 11.jūlijā, bet jāšanas sacensību sezona konkūrā tiks noslēgta 5. un 6.septembrī, kad notiks noslēdzošais posms, kurā tiks noskaidrots gada labākā jātnieka titula ieguvējs, informē “Jauno jātnieku skolas” mediju pārstāve Inga Zālīte.

Arī šogad 12.jūlijā būs visu iemīļotās “Vislatvijas Zirgu dienas”, kas pulcēs vienkopus jātniekus, zirgus un zirgu mīļotājus no visas Latvijas, lai priecātos un izbaudītu kopā būšanas prieku. Skolas vadītāja Elīna Dzenuško vēsta: “Arī šogad strādājam pie krāšņas programmas, lai pārsteigtu skatītājus, zirgu mīļotājus un dalībniekus ar plašu un aizrautīgu programmu visas dienas garumā.”

2020.gads tika iesākts ar Ziemas kausu – ziemas sacensībām slēgtajā manēžā. Pavasarī tika uzlabots sacensību laukuma segums ar jaunu tekstilu un smilti, lai tas būtu ērtāks zirgiem un jātniekiem ne tikai sacensībās, bet arī individuālajos treniņos. Kompleksā ir iespēja trenēties divās slēgtajās manēžās un divos atvērtajos laukumos, kā arī izmitināt zirgus un doties ekskursijās, stāsta I.Zālīte.

Skolas vadītāja norāda: “Priecājamies, ka katru gadu pie mums brauc arvien vairāk sportistu no Igaunijas un Lietuvas, kas ir novērtējuši kompleksa sniegtās priekšrocības un mūsu organizēto sacensību kvalitāti. Arī šogad gaidām pie sevis sportistus ne tikai no Latvijas. Ar prieku varam vēstīt, ka šajā sezonā pie mums ir nobāzējies Latvijas spēcīgākais jātnieks konkūrā – Kristaps Neretnieks, kas ir pirmais Latvijas jātnieks, kas neatkarīgas Latvijas vēsturē izcīnījis olimpisko ceļazīmi.”

Pagājušajā vasarā notika pirmā nometne “Vasara seglos”, kas guva lielu atsaucību. Šajā sezonā tiks organizētas trīs nometnes, kurās katrai vecuma grupai būs atbilstoša programma piecu dienu garumā, kas ļaus izzināt ne tikai zirgu pasaules nianses, bet arī iepazīt jaunas un sevī vēl neatklātas prasmes dažādās jomās, atzīmē I.Zālīte. Nometnes ir dienas nometnes un ir piemērotas gan interesentiem, gan jau pieredzējušiem jātniekiem. E.Denuško stāsta: “Zirgu nometnes vadīs lieliskā B komanda, ko pārstāv Beate Klipa un Beate Eisāne. Meitenes ar bagātu nometņu organizēšanas pieredzi, kuras kopā uzbur sapņu ceļojumu ar kopīgiem piedzīvojumiem nedēļas garumā – radot, darot, iepazīstot un apgūstot kaut ko jaunu, atpūšoties un izklaidējoties svaigā gaisā.”

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.