Menu
 

Ādažos notiks ģitārista Mārča Auziņa "autokoncerts" (papildināta)

  • Autors:  LETA/Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Meklējot iespējas tikties ar saviem klausītājiem, ģitārists Mārcis Auziņš kopā ar Ādažu novada pašvaldību un koncertu kompāniju "Forte Production" izveidojis projektu "Autokoncerts", informēja mūziķa pārstāve Ilze Jansone. Pēc viņas vārdiem, projekta "Autokoncerts" risinājuma pamatā ir pagājušā gadsimta sākumā Eiropā un 50. un 60.gados populārā auto kino ideja.

Pirmais "Autokoncerts" notiks 16.maijā plkst.19 Ādažu vidusskolas autostāvvietā. Biļetes uz koncertu jau izpārdotas, un sakarā ar lielo pieprasījumu plkst.21.30 mūziķis sniegs papildkoncertu.

Mūziķis norādīja, ka viņš novērtē iespēju atkal kāpt un skatuves un koncertēt, sniedzot cilvēkiem nepieciešamo prieku un emocijas.

"Kontekstā ar esošo situāciju autokoncertzāle ir ideāls risinājums, kas ļauj baudīt koncertu neizkāpjot no savas automašīnas intīmā un tajā pašā laikā drošā atmosfērā. Prieks, ka šī ideja piedzīvo renesansi koncertu veidolā un ar nepacietību gaidu šo uzstāšanos," pauda Auziņš.

Koncerta ilgums būs viena stunda, tajā skanēs Auziņa solo programmās "Viens" un "Aizrautība" iepazītie skaņdarbi.

Koncerta vietā automašīnu ietilpība ir līdz 50 automašīnām, drošības apsvērumu dēļ no automašīnām izkāpt nedrīkstēs, vienā automašīnā drīkstēs atrasties tikai vienas mājsaimniecības pārstāvji, kuriem līdzi jābūt personu apliecinošiem dokumentiem.

Jāņem vērā, ka koncerta teritorijā netiks izvietotas labierīcības vai kafejnīcas, visi uzbūves un tehniskā nodrošinājuma darbi tiks veikti ar maksimālu piesardzību ievērojot drošības noteikumus, tos veiks mazs darbinieku skaits, sacīja Jansone.

Kārtību koncerta vietā nodrošinās Ādažu pašvaldības policija un apsardzes kompānija. Pie iebraukšanas teritorijā būs jāuzrāda iebraukšanas kartes, tās varēs iegādāties tikai iepriekšpārdošanā un to skaits būs ierobežots, pavēstīja mūziķa pārstāve.

(ar informāciju par papildkoncertu papildināta 2.rindkopa)

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.